Počasie nás v posledných dňoch poriadne potrápilo a situácia na cestách miestami vyzerá naozaj hrozivo. Svoje o tom vie aj pôvabná markizácka rosnička Katarína Kulová, ktorá nedávno na klzkú vozovku škaredo doplatila. 

30-ročná markizácka kráska minulý pondelok meškala do práce, kvôli čomu sa za volantom svojho auta náhle rozhodla šliapnúť na plyn. Napriek tomu, že sympatická brunetka údajne všetky predpisy dodržala, zradilo ju nepriaznivé počasie.

kulova

„Katka mala minulý týždeň v pondelok napoludnie autonehodu,“ prezradil pre denník Nový čas anonymný zdroj z televízie Markíza. Kulová vraj počas jazdy na klzkej vozovke dostala prudký šmyk, v dôsledku čoho niekoľkokrát narazila do zvodidiel. Zarážajúcu informáciu už potvrdila aj samotná moderátorka. „Bohužiaľ, ponáhľala som sa na vysielanie a už som videla na hodinkách, že mám väčší časový sklz, a hovorím si – ej, mala by som trošku pridať,“ priblížila dôvody svojho konania.

Hoci sa mamička malej dcérky snažila zachovať zodpovedne, na riešenie situácie bolo už prineskoro. „Ale nešliapla som veľmi na plyn, no tá cesta bola veľmi zradná, čistá kaša, dostala som šmyk, hodiny priamo na diaľnici, a tak trochu som oplieskala auto o zvodidlá,“ dodala atraktívna tvár Počasia, pričom háklivú tému uzavrela s vyjadrením vďaka za to, že sa v aute v tom čase nachádzala len sama bez dieťaťa.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

katka kulova

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/katkakulova