Zažiarila ako kráľovná, no svoj potenciál nevyužila a dnes už o nej nie je ani chýru, ani slychu. Gyöngyi Bodisová sa stala v roku 2015 absolútnou víťazkou šou Československo má talent, z ktorej si odniesla výhru 100 000 eur. Šance preraziť sa však akosi nechopila – až doteraz, kým nezacítila novú príležitosť na svoj veľký comeback.

Gyöngyi na divákov a porotcov zapôsobila nielen ako speváčka s úžasným hlasom, ale rolu zohral určite aj silný príbeh. Dievčina totiž pochádza z 15-tich detí a vyrastala v skromných pomeroch v detskom domove. Následne sa pretĺkala životom a hoci dostala od niekoľkých ľudí pomocnú ruku, aby rozvíjala svoj talent, kašľala na to.

 Gyöngyi Bodisová

Opäť skúša šancu

Rovnako dopadla speváčkina kariéra aj po jej účasti v Československo má talent. Napriek tomu, že sa ocitla na mieste, kde by chcel stáť každý snívajúci o kariéra v umeleckom svete, zahviezdiť sa jej nepodarilo, za čo si ale mohla sama. Podľa informácií Pluska.sk, dievčina vraj odignorovala možnosť zúčastniť sa šou Biggest Talent v Las Vegas, kde sa mala stretnúť s ďalšími štyrmi najlepšími víťazmi sveta. Okrem toho sa údajne vykašľala i na ďalšie vystúpenia, ktoré mala dohodnuté. Teraz však Gyöngyi bude mať možnosť svoj veľký prešľap napraviť. Prihlásila sa do Hlasu Československa!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Gyöngyi Bodisová

Zvládne to?

25-ročná hudobníčka sa zatiaľ predstavila len pred režisérom a štábom, ktorí z nej boli nadšení a údajne ju tak posunuli pred hlavnú porotu. Keďže všetci vieme, že Gyöngyi zlato v hrdle má a nie malé, bude už len na nej, ako sa popasuje s ďalšími okolnosťami sprevádzajúcimi súťaž. O finalistke je totiž známe, že navštevovala školu pre žiakov s mentálnym postihnutím, a to preto, že podľa riaditeľky školy trpí poruchou sústredenia, nevie byť disciplinovaná a nedokáže sama rozpoznať, čo je dobré a čo nie. Zrejme to je dôvodom, prečo jej cesta po ukončení Talentu dopadla tak, ako dopadla. Bude sa teda Gyöngyi podľa vás v Hlase dariť? Dajte nám vedieť do komenrátov!

Zdroj: Pluska.sk | Foto: YouTube