Len pred pár dňami sa fanúšikovia mladej krásky úprimne radovali z úžasnej správy o tehotenstve. Mária Bartalos totiž pod srdcom nosí svoje prvé dieťatko, ktoré by mala priviesť na svet už o pár mesiacov. Podľa aktuálnych informácií však mala nadaná herečka skončiť na pohotovosti.

Seriálová učiteľka Linda z Oteckov sa na rodičovské povinnosti pripravuje naozaj svedomito. O Máriinom zodpovednom prístupe svedčí napríklad aj fakt, že účinkovanie v tretej sérii úspešného markizáckeho trháku sama odriekla. Napriek tomu je ešte stále súčasťou divadelnej hry, ktorá však bolo cez víkend nečakane zrušená. Podľa informácií denníka Nový čas má byť dôvodom náhly kolaps budúcej mamičky.

maria bartalos

Zdroj z blízkeho okolia bývalej finalistky šou Tvoja tvár znie povedome uviedol, že Mary sa už v piatok necítila úplne vo svojej koži. „Už vtedy bola chorá. Tým, že je tehotná, to intenzívnejšie prežíva. Hovorila, že sa necíti dobre, a bála sa, že bude musieť ležať doma.“

Sympatická herečka sa tak v piatok ešte zúčastnila na predstavení s názvom Zmierene alebo dobrodružstvo pri obžinkoch v divadle SND, odkiaľ však kvôli veľkému vyčerpaniu a slabosti mala poputovať rovno na pohotovosť. V týchto chvíľach teda pôvabná tehuľka odpočíva v pohodlí domova. Márii prajeme veľa zdravia, nech sa čím skôr zotaví!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

maria bartalos

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/queenmarybartalos