Kristínu Kövešovú pozná slovenská verejnosť najmä vďaka jej odvážnym príspevkom v markizáckej relácii televízie Markíza, v ktorých sa snaží stoj čo stoj poukázať na nespravodlivosť či rôzne kriminálne živly.

Kristína Kövešová pracuje v televízii Markíza od roku 2010 a ako redaktorka publicistického magazínu Reflex sa venuje témam z oblasti krimi, investigatíve a cestovateľským reportážam. Len nedávno sa snažila klepnúť po prstoch gangu na čele s Antonom Stojkom, ktorý neprestajne otravuje a vydiera nevinných ľudí na odpočívadlách.

Nebojácnej Kristíne Kövešovej sa podarilo nebezpečného kriminálnika odovzdať do rúk polície, keď sa jej vyhrážal zbraňou. Následne bol tento muž obvinený, zadržaný a mal stráviť nejaký čas vo väzbe. A dnes je všetko úplne inak. Skutok sa totiž nestal!

Pomstychtivý Anton Stojka vrátil redaktorke úder a podal trestné oznámenie za krivé obvinenie na Kristínu Kövešovú. „Prokurátor nakoniec rozhodol, že nikto sa mi so zbraňou nevyhrážal, a to aj napriek tomu, že všetko je zachytené na kamere. Budú to riešiť len ako priestupok. Je to smutné, no realita na Slovensku. Vôbec nejde o mňa, ja som novinárka, ktorá robí svoju prácu. Ide ale o ľudí, ktorí sa s touto skupinkou denne stretávajú na odpočívadlách a nevedia si pomôcť,“ povedala Kristína pre topky. Ako na záver dodala, podané trestné oznámenie na jej osobu neberie vážne a verí, že pravda napokon vypláva na povrch.

Zdroj: topky.sk | Foto: facebook, pixabay