Pavel Emmerling (24) sa do povedomia ľudí zapísal prostredníctvom vystúpenia v televíznej šou s názvom Česko Slovensko má Talent, kde pod pseudonymom Pauling predviedol ukážku anglického rapu. Jeho výkon však utŕžil poriadnu dávku kritiky a z vtedajších slov poroty dnes mrazí. Mladíka totiž aktuálne hľadá polícia.

Polícia Českej republiky informovala o šokujúcom prípade, ktorý zarazil stálych televíznych divákov. Naskytol sa im pohľad na súťažiaceho Pavea z talentovej šou, ktorému sa malo podariť ujsť z povolenej väzenskej vychádzky. Údajne sa to stalo počas nečakanej chvíle, kedy Pavel využil moment nepozornosti prítomného vychovávateľa.

V minulosti sa dopúšťal opakovaných krádeží, prechovávania omamných a psychotropných látok, porušovania domovej slobody, poškodzovania cudzích vecí a nedovoleného držania platobného prostriedku,“ znejú slová ochranných zložiek. „Niekoľkokrát fyzicky napadol a zranil osoby, ktoré ho pri vyššie uvedenom protiprávnom konaní zadržali,“ varovali občanov snažiacich sa obmedziť jeho slobodu.

Účinkoval v televízii

Vtedy 18-ročný Pavel schytal poriadne studenú sprchu zo strany porotcov. „Ty nie si v poriadku. Mám pocit, že to budeš mať v živote veľmi ťažké,“ predpovedala Lucie Bílá, ku ktorej sa napokon pridal aj Jaro Slávik. Ako sa však zdá, česká speváčka nebola od pravdy priďaleko.

 

Foto: YouTube, Facebook l Zdroj: Polícia ČR l Video: Streamable.com/YouTube