Na televíznych obrazovkách sa v piatok večer odvysielal desiaty živý prenos reality šou Farma, pričom sme mohli vidieť hneď niekoľko trápnych momentov. Okrem toho, že si súťažiaci robili „self-promo“ na ich sociálne siete, najväčší kiks predstavoval zrejme priamy konflikt moderátorky Evelyn s Michaelou Štefánikovou.

Stalo sa tak po tom, čo Eva Kramerová vyzvala Mišu odpovedať na otázku ohľadom jej údajného tehotenstva na Farme. Mišina agresívna reakcia však divákov pobúrila natoľko, že neskrývali obrovský hnev a znechutenie.

Tomu sa vraví hanba… krčmová úroveň- slabé slovo,“ vyjadril sa jeden z divákov na Mišinu adresu. „Toto, čo predviedla včera, no katastrofa. Drzá jak opica,“ pridávajú sa desiatky až stovky ďalších fanúšikov drsnej reality šou.

Okrem toho sa však našli i takí, ktorí majú na správanie drzej ex-farmárky jasné vysvetlenie. Podľa niektorých bola totiž Michaela pod vplyvom alkoholu, čo jej pridalo na odvahe a takisto agresívnom a nevrlom správaní.Veď bola ožratá a veľmi vulgárna,“ ohrádzala sa diváčka Eva.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Pravdou je, že sme vás len nedávno informovali o zákulisí z vysielania, kedy na verejnosť prenikli zábery farmárov len pár hodín pred živým vstupom. Väčšina z nich sa netajila, že si dali pár panákov na ukľudnenie, čo zaznamenali i na video (nájdete ho >>>TU<<<). Je tak možné, že to Štefániková mierne prehnala, následkom čoho vyvolala rozruch počas finálového večera? Názor si už vytvorte sami…

Kritika ľudí na sociálnych sieťach Instagram a Facebook

Foto: Facebook/Farma, SlovakWoman, Instagram/Farma, TV Markíza