Čo už patríte alebo nepatríte k fanúšikom Martina Jakubca, informácia o jeho svadbe sa k vám zaručene dostala. Spevák ju totiž označuje za svadbu storočia, pričom zúčastniť sa jej môžete aj vy, ak si zakúpite lístok za minimálne sto eur. Jakubec ale najnovšie vyrukoval so šokujúcou správou!

Deň D sa nezadržateľne blíži. Od svadby storočia nás už totiž naozaj delí len minimum dní, pričom všetci sme zvedaví, ako táto sobotná udalosť vypáli. Do médií sa však dostala šokujúca informácia – Martin Jakubec a Božanka sú už svoji! Čo teda bude s ich veľkou parádou, na ktorú sa dokonca predávali vstupenky za nemalé peniaze?

Martin Jakubec

Štyri svadby

Ako píše portál Topky.sk, Martin Jakubec a Božanka si svoje áno povedali včera v Belehrade, čo potvrdil aj samotný spevák. Dôvodom je vraj fakt, že jeho 68-ročná vyvolená je zo Srbska. Vraj išlo len o súkromnú záležitosť, ktorej sa okrem novomanželov zúčastnili dvaja svedkovia.

Spevák ale ďalej šokoval tým, že už majú za sebou dve svadobné hostiny. „Pre veľký záujem ľudí o účasť na našej svadbe sme museli rozdeliť ľudí do sektorov a skupín. Kapacitne sme nedokázali uspokojiť všetkých záujemcov. Prvú skupinu tvorili fanúšikovia a záujemcovia zo Slovenska. Bolo ich 140 a pre nich sme vytvorili sólo udalosť. Druhá skupina boli priatelia, zhruba 40 ľudí, ktorí si s nami pripili na našu oslavu,” vyjadril sa k oslavám lásky, ktoré už prebehli.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Martin Jakubec

Bude svadobná paráda aj v sobotu?

Ak by ste si tak mysleli, že sa veľká udalosť storočia, ktorá bola niekoľko mesiacov promovaná, neuskutoční, musíme vás vyviesť z omylu. Bola by predsa škoda zrušiť takú parádu, za ktorú si fanúšikovia zaplatili väčšie peniaze než za koncert svetovej mega hviezdy. „Tretia skupina sú VIP, ku ktorým pristupujeme individuálne ako k platiacim klientom a pre nich vytvárame sólo udalosť v sobotu. Ku každému pristupujeme individuálne. Zhruba 15 ľudí tvorí rodina, kde média prístup nebudú mať, tá sa koná v nedeľu,” pre úplnosť dodal 34-ročný Jakubec, ktorý zo svojho nového statusu „ženatý“ neskrýva nadšenie.

Na záver ešte prezradil, že Božanka pri ňom síce omladla o 20 rokov, no s množením to už majú zložitejšie, ale ako skonštatoval – nie je to až tak potrebné.

Zdroj: Topky.sk | Foto: Facebook/Martin Jakubec