Česko a Slovensko sa konečne dočkalo! Po včerajšom napínavom večeri poznáme meno siedmeho výhercu talentovej šou, pričom o tom, kto si domov odnesie krásnych 50 tisíc eur, rozhodovali práve diváci pomocou SMS hlasovania. 

Ako sme vás informovali medzi prvými, do finálovej trojky sa dostali raper Boki, speváčka Ruženka a malá bubeníčka Nikoleta. Kvôli nedostatku hlasov sa v tejto časti ukončila cesta za vysnenej výhrou chorej Ruženky a rozstrel tak zostal medzi Bokim a Nikou.

Ceskoslovensko ma talent

Na zlatý stupienok sa prebojovala práve Nikoleta Šurinová s hrou na bicie, čo pobúrilo väčšinu fanúšikov jojkárskeho projektu. Podľa nich malo byť celé 3-minútové hlasovanie prebiehajúce v poslednej fáze súťaže podvodom, pričom mal finančnú cenu získať práve Boki.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Celé to je klamstvo a podvod, viac mal hlasov Boki, úbohé,“ reagoval jeden zo sledujúcich, pričom podobných reakcií je väčšina. „Boli tam naozaj lepší, je to nefér,“ pohoršuje sa verejnosť na sociálnych sieťach. Čo si o tom myslíte vy? KTO mal podľa vás skončiť na prvom mieste? Dajte nám vedieť do komentárov!

Viac o finále ČSMT si môžete prečítať >>>TU<<<

Reakcie divákov na sociálnych sieťach

Zdroj/Foto: Instagram/TV JOJ