Kvetka Horvátová bola moderátorkou populárnej reality šou Farma už deväť sérií. Na tú desiatu sa s nami ale definitívne rozlúči a vystrieda ju kolegyňa – páni, veď tá je na to stvorená!

Máme sa na čo tešiť! Drsná reality šou sa každoročne teší obrovskej sledovanosti a nie jedna „hviezdička“ vďaka nej ochutná sladkú chuť popularity. Farma beží na obrazovkách už od roku 2011 a za ten čas si prešla mnohými zmenami. Menili sa súťažiaci, zmenil sa dokonca aj hospodár, no to, čo ostávalo nemenné, bola tvár sympaticej moderátorky, ktorá nás na obrazovkách sprevádzala už od úplného začiatku. Kvetka Horvátová sa stala neodmysliteľnou súčasťou súťaže, a to, že sa v okrúhlej desiatej sérii neukáže, mnohých nepotešilo. Máme pre vás ale vzrušujúcu novinku – tvár Farmy 10 je odhalená a bude ňou ONA!

kvetka horvátová evelyn eva kramerová

Viete si snáď do role moderátorky predstaviť niekoho lepšieho? Komička Eva Kramerová alias Evelyn prijala ponuku a na jeseň nás bude sprevádzať životom súťažiacich. „Mám rada nové výzvy, pričom táto ponuka takou rozhodne je. Veľmi sa teším na novú rolu, ktorú si môžem vyskúšať, a verím, že to ocenia aj diváci. Nový koncept Farmy mňa osobne veľmi oslovil, baví ma a som rada, že môžem byť jeho súčasťou,“ povedala pre portál Pluska Evelyn.

Blondínkin rozkokošený humor okorení celú reality šou a divák určite nezostane sklamaný. Pre konzervatívne typy, ktoré stále oplakávajú krátkovlasú blondínku, máme Kvetkine vyjadrenie: „Farma pre mňa zostane nezabudnuteľným televíznym projektom a zaujímavou moderátorskou príležitosťou. Vďaka nej som precestovala kus Slovenska, spoznala nádherné časti našej krajiny, stretla veľa milých ľudí… Evelyn a novej podobe Farmy držím palce!“.

K zmene povedal pár slov aj Michal Borec, riaditeľ marketingu a PR televízie Markíza: „S úplne novým konceptom Farmy dochádza k prirodzenej zmene niektorých stabilných účinkujúcich. Novou sprievodkyňou života farmárov bude komička Evelyn, ktorá svojím prirodzeným humorom výborne zapadá do nového konceptu. Kvetke ďakujeme za jej vynikajúcu prácu na Farme počas uplynulých deviatich sezón a tešíme sa spolu s ňou na nové projekty, ktoré ju v budúcnosti v našej televízii čakajú.“ Všetci sa na novú Farmu veľmi tešíme a nemôžeme sa jej vynoveného šatu dočkať!

Zdroj: Pluska | Foto: Instagram, Facebook