Reality šou Farma síce dovŕšila do absolútneho konca, avšak ako sa zdá, posledné slovo ešte stále neodznelo. Svoj názor na natáčanie úspešného projektu sa totiž rozhodli povedať samotní súťažiaci z vidieckej reality šou, pričom si servítku pred ústa skutočne nedávali.

Najskôr sa o údajných praktikách rozhodol prehovoriť známy herec Ibrahim Maiga. Podľa jeho slov mal prítomný štáb podporovať konflikty medzi jednotlivými hráčmi s cieľom väčšej sledovanosti. „Dodávali nám alkohol a potom vznikali hádky. Keďže sme však všetci podpísali zmluvu o mlčanlivosti, tak si myslím, že nik sa k tomu neprizná,“ uviedol pre magazín Pluska.sk.

Nemenovaný zdroj vyššie uvedeného denníka dokonca odhalil to, že súťažiaci mali dostávať finančné odmeny za „špeciálne úlohy“. Práve to má byť údajným dôvodom Mišinho tehotenstva, ktoré dnes urputne popiera a už len pri zmienke danej kauzy chytá agresívne správanie. „Dostala zaplatené za to, že sa bude robiť, že je tehotná. Pritom to tak vôbec nebolo. Niekto dostal zaplatené za to, že sa vyzlečie, ukáže prsia, niekoho vulgárne douráža,“ vysvetľuje zdroj.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

O natáčaní na Farme nedávno prehovoril i samotný Martin Šmahel, ktorý si v očiach televíznych divákov vyslúžil zrejme najviac dôvery. „Raz som ulovil aj užovku. To sa však rozhodli neodvysielať, lebo by nás ochranári zožrali,“ povedal model v živom vysielaní na sociálnej sieti. Okrem toho sa vyjadril i na adresu duelu s Karin. „Mám zákulisné informácie, že Kaja dostala také disciplíny, v ktorých by sa mohla blysnúť,“ Šmahel dodal na záver.

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/Martin Šmahel,Facebook/Farma