Zdá sa, že nedávny verejný spor medzi Darou Rolins (45) a Patrikom Vrbovským (41) má svoju dohru. Po tom, čo Rytmus nadobro odstránil ich spoločný zamilovaný song s názvom 8. október, prišiel nečakaný šok, keď sklamaná speváčka neudržala nával emócií a publikovala ich starú fotografiu s dlhým odkazom.

Toto neustále vracanie sa do minulosti určite nie je príjemné pre Patrikovu novú priateľku Jasminu Alagič (29), čo svojím spôsobom potvrdila aj následná raperova reakcia. „Moc ťa prosím nechaj nás už žiť s Jasminou našu lásku. Neverím, že by si toto robila, kebyže máš nového frajera,“ uviedol v príspevku, ktorý si v celom znení môžete prečítať >>>TU<<<.

Rytmus a Rolins sa nedávno pohádali na sociálnej sieti

Stiahla sa do úzadia?

Po krátkom čase prišiel po tejto slovnej prestrelke rad na stretnutie zoči-voči. Daru a Jasminu sme mohli vidieť bok po boku počas Dňa otvorených dverí v televízii Markíza, kde si vymenili množstvo milých úsmevov a sympatií. Bolo by to však rovnaké aj tentokrát?

Túto otázku si kládla zrejme aj samotná Alagič, z ktorej rozhodnutia sa zdá, že zvolila miernejšiu a najmä pokojnejšiu cestu. Podľa informácií Nového Času mali byť obe krásky pozvané na luxusnú akciu značky, ktorej sa pred časom stali ambasádorkami. Rolins pre Česko, Alagič pre Slovensko.

Jasmina Alagič je tvárou rovnakej spoločnosti ako Dara Rolins

Zatiaľ čo Dara do upršaného Londýna, kde sa koná daná udalosť, vycestovala s časovým predstihom, Jasmina sa rozhodla nečakane zostať doma. Obidve sa pritom mali stretnúť v jednom lietadle. Zo súkromného profilu blonďavej speváčky je ale zrejmé, že návštevu Anglicka využila na čas strávený po boku dobrej priateľky, čo však vyvoláva dojem zámienky toho, aby sa v malom priestore nemusela stretnúť so svojou sokyňou.

Dara Rolins išla do Londýna v predstihu

Prečo odmietla účasť?

Aký je dôvod, pre ktorý sa Rytmusova nová láska rozhodla stiahnuť do úzadia? „Jasmina to zrušila. Vraj pre zdravotné problémy. Včera nakrúcala šou Tvoja tvár znie povedome, no vyzerala zdravá,“ prezradil zdroj z jej blízkeho okolia pre magazín Nový Čas. K celej situácii sa vyjadrila aj samotná moderátorka, podľa ktorej je momentálne prvoradé nakrúcanie zábavnej šou, pričom na ostatných akciách spoločnosti s telefónmi sa v budúcnosti určite zúčastní.

Stretnutie Dary a Jasminy v auguste 2018

Foto: Instagram/ Dararolins_vermi, Jasmina_Alagic l Zdroj: Cas.sk