Iva (18) a Marián (46) sa po tom, ako sa rozhodli prihlásiť do relácie Zámena manželiek, preslávili nie práve najlepším spôsobom. Okamžite po odvysielaní epizódy s touto dvojicou sa totiž na ňu strhla obrovská lavína kritiky. Aby to nestačilo, pár opäť prežíva náročné obdobie.

Len nedávno sme vás informovali o tom, že kontroverzný párik s takmer 30-ročným vekovým rozdielom rieši vážne existenčné problémy. Rodičia sa totiž aj s dvomi malými deťmi museli z hnusného bytu plného plesní vysťahovať, pričom ani v novom byte to veľmi šťastne nedopadlo.

Nové hniezdočko pripomínalo skôr stavenisko, nakoľko kúpeľňa a toaleta boli v dezolátnom stave. Dvojica sa tak tieto nedostatky rozhodla opraviť na vlastné náklady. V tom okamihu sa jej však majiteľka obrátila chrbtom. Naviac jej odmietla vydať nájomnú zmluvu, kvôli čomu už Marián spolu s Ivou zašli aj na políciu. Mladej rodinke teda hrozí, že sa už čoskoro môže ocitnúť na ulici i s dvomi dcérkami.

iva marian

Všetky tieto smutné udalosti majú na dvojnásobnú mamičku obrovský vplyv. V dôsledku nadmerného stresu a vypätia už totiž jej telo nie je schopné produkovať dostatok mlieka pre dieťatko. „Iva prichádza o materské mlieko a nemôže už skoro kojiť,“ priznal Marián.

Zdá sa, že takéto neľútostné hry osudu by mohli najviac ovplyvniť práve tých najmenších, ktorí za to vôbec nemôžu. Hoci sa takmer celý národ voči tomuto nepochopiteľnému vzťahu rázne postavil, skončiť na ulici aj s dvomi malými deťmi, a navyše bez možnosti nakŕmiť vlastné bábätko – to im snáď nepraje nikto.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

iva zamena

Zdroj: Blesk.cz | Foto: YouTube