Tak a je to oficiálne! Jedna z najobľúbenejších tvárí televízie JOJ sa konečne dočkala. Po dlhodobom trápení priniesla na svet vytúžené bábätko, pričom na verejnosť prenikli informácie, ako napríklad pohlavie malého novorodeniatka! Čítajte ďalej a dozviete sa viac.

Pred pár mesiacmi sme vás informovali o tehotenstve moderátorky televíznych novín Dane Čapkovičovej (rod. Strculovej). Úspešná jojkárska tvár to pritom vôbec nemala jednoduché. Radosť z vytúženého bábätka totiž vystriedal strach o jeho holý život. Za všetko mohli zdravotné problémy.

Nádor počas tehotenstva

Danu počas najkrajšieho obdobia každej budúcej mamičky trápili myšlienky, aké si vie predstaviť len málokto. Našli jej totiž nádor na prsníku o veľkosti 1,5 cm, a tak lekári zvažovali aj potrat. Čakali sme na výsledky, že či si vôbec budeme môcť nechať bábätko, či nebudem musieť ísť na liečbu,“ zneli moderátorkine slová v minulosti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK! Nájdete ho >>>TU<<<

Našťastie, všetko sa na dobré obrátilo a dnes sa môže hviezda televíznych novín tešiť zo svojho malého zlatíčka. S manželom Kamilom privítali do rodiny krásne dievčatko. Obom rodičom zo srdca gratulujeme a veríme, že budú mať predovšetkým veľa zdravia!

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram, Pixabay.com