Konečne sme sa dočkali veľkolepého semifinále. Po tom, čo sa súťažiaci jubilejnej série Farmy prebojovali do poslednej eliminácie, vypadla ako posledná Dada Urbanová a o výhru 75 tisíc zabojuje Karin Dvořáková, Milan Vysokai, Dominik Porubský a Peter Harezník. Do finálového duelu sa však dostanú len traja z nich.

Farmári to nebudú mať vôbec jednoduché. Posledný predtočený zmiešaný duel sa bude podľa ukážok opäť niesť v disciplínach na šikovnosť, pričom vyhrá ten lepší a rýchlejší. Má to však malý háčik – o osudoch jednotlivých hráčov rozhodnú svojim hlasovaním i vyradení ex-farmári.

Ako už avizovala moderátorka Evelyn, na statok mieri vzácna návšteva. Brány Farmy sa opäť otvoria Martinovi Šmahelovi, Jurajovi Solčánskemu, Filipovi Haklovi, Dajanite Šildovej, Ibimu Maigovi, Silvii Šuvadovej, Lili Chvostíkovej, Miške Štefánikovej či Táni Brunayovej.

Všetky známe tváre ale späť do hry kvôli zábave nezavítali. Ich príchod bude mať poriadne drsnú dohru. „Všetci, ktorí tam sedia za vami, budú mať právo odovzdať jeden hlas jednému z vás,“ Evelyn vysvetlila štyrom semifinalistom, pričom všetkým v sále stuhla krv v žilách. To, ako dané hlasovanie dopadne, sa dozvieme už dnes večer.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: TV Markíza, YouTube