Wau! Tak toto tu ešte nebolo! Eva Zelníková, preslávená vyzývavým imidžom v reality šou televízie Markíza s názvom Farma 9, opäť šokuje. Po horúcej novinke, ktorú oznámila spolu s dlhoročným partnerom, prichádza prekvapenie, aké nikto nečakal.

Kontroverzná podnikateľka zo Žiliny má poriadnu odvahu. Počas jej účinkovania na hospodárskom statku sa hovorilo o možnom romániku medzi ňou a súťažiacim Stanom. Vyústilo to až vyhadzovom výstrednej blondínky kvôli návštevám jej priateľa, ktorý nevydržal reči z okolia a vzniknuté domnienky si prišiel so svojou láskou vysvetliť zoči-voči.

Farmársku kauzu sa zaľúbenej dvojici podarilo nadobro vyriešiť, čo dokázala aj nedávna novinka, s ktorou sa pochválili pred tisíckami fanúšikov. Bude svadba! Viac o nečakaných zásnubách si môžete prečítať >>>TU<<<.

Najväčší boom však spôsobilo „predsvadobné“ fotenie, ktorého sa snúbenci zúčastnili. Po klasických zamilovaných záberoch urobila dvojica niečo, na čo Slováci nie sú až tak zvyknutí – dali zbohom oblečeniu. Mladí svadobčania tak zostali telo na telo v pikantnom zábere. Uf, dúfajme, že sa táto fotka neobjavila aj na svadobných pozvánkach. ?

Odvážny záber Evy so svojím snúbencom nájdete >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram