Zábavno-hudobná šou Tvoja tvár znie povedome má za sebou už siedmu epizódu. Hoci môžeme na televíznych obrazovkách Markízy sledovať čoraz originálnejšie premeny a vystúpenia, niektorí diváci si stále hľadajú niečo, čo by mohli tvorcom obľúbeného programu vytknúť. Tentokrát už ale kritika od fanúšikov zrejme zašla priďaleko!

V poslednom kole sa z výhry tešil mladý talentovaný herec Dárius Koči, ktorý za excelentné stvárnenie nebohej speváckej legendy Amy Winehouse získal najväčší počet bodov. Napriek tomu, že účinkujúci robia všetko možné aj nemožné preto, aby divákom pri obrazovkách ulahodili, stále to zrejme nestačí. Len pred pár dňami sa totiž objavili výčitky od nespokojných ľudí, ktorí narážali na nezaujímavé kostýmy a odfláknuté masky.

tvoja tvar znie povedome

Teraz však diváci zašli ešte omnoho ďalej, keď prostredníctvom sociálnej siete napadli organizátorov šou kvôli finančným odmenám pre charitu. Po zverejnení fotografie s Dáriusom, ktorý sa po víťazstve rozhodol venovať sumu 1000 eur Detskému centru Slovensko – Ružomberok, sa objavili nečakané ohlasy.

Prvý komentujúci vyjadril veľkú nespokojnosť s výškou darovanej sumy peňazí, ktoré pravidelne putujú dobročinným organizáciám. „Tieto sponzorské peniaze od nadácie sú tak na zaplakanie v porovnaní, koľko berú honoráre a platy všetci zainteresovaní ľudia okolo týchto šou, keď chcú pomáhať tak trošku inakšie… Je to falošné,“ napísal k príspevku. ,,Inak tie sumy, čo putujú na charitu, sú smiešne. 1 000 € určite pomôže, ale čo sa dá dnes za 1 000 € kúpiť? Bolo by lepšie dávať 5 000 € na charitu,“ pridal sa k nemu ďalší Slovák.

Po týchto vyjadreniach to už nevydržala ani samotná Markíza, ktorá sa prostredníctvom profilu Tvojej tváre voči drsným výčitkám tohto druhu ohradila. ,,Každá jedna z týchto organizácií je nesmierne vďačná za 1 000-eurový dar. Táto suma im neraz pomôže zafinancovať malý projekt, zakúpiť potrebné vybavenie či podporiť činnosť organizácie a to je to, čo je dôležité. Niekedy, aj podľa vás, málo, je viac ako nič,“ k celému incidentu sa vyjadrila televízia.

tvoja tvar znie povedome darius koci

Zdroj: Facebook, Instagram/TvojaTvarZniePovedome | Foto: Instagram/TvojaTvarZniePovedome