Z toho naskakujú zimomriavky! Nedávno svet obletela šokujúca správa o ťažkom zdravotnom stave jednej z najúspešnejších amerických speváčok Demi Lovato po tom, čo ju našli predávkovanú a v bezvedomí.

Padla na úplne dno. Za zlyhaním Demi Lovato malo byť podľa posledných informácií sklamanie v láske, ktoré ju donútilo siahnuť po ťažkých drogách. S nimi však svetová megahviezda bojuje už od detstva, keď v sedemnástich rokoch nevydržala bez kvapky alkoholu.

Viac o drogovej minulosti Demi Lovato nájdete >>>TU<<<

Od momentu, kedy speváčku previezli do nemocnice, bolo okolo jej mena informačné embargo, až doteraz. Demi konečne prehovorila o svojom súčastnom stave a vďake prechovávajúcej k fanúšikom. Z najhoršieho je už síce vonku, ale pred sebou má peklo, aké si vedia predstaviť len ľudia, ktorí zažili boj so závislosťami.

Vždy som bola otvorená a transparentná, čo sa týka mojej cesty so závislosťou. Naučila som sa, že táto choroba nezmizne alebo nevybledne časom. Je to niečo, čo musím prekonať, no zatiaľ sa mi to nepodarilo,“ prehovorila do davu priaznivcov.

Následne na to vyslovila vďaku všetkým, ktorí ju podržali v najhoršom období jej života: „Chcela by som sa poďakovať Bohu, že ma nechal nažive. Všetkým mojim fanúšikom budem navždy vďačná za všetku lásku a podporu počas uplynulého týždňa, ale aj celkovo. Vaše pozitívne myšlienky a modlitby mi pomáhali v týchto ťažkých časoch. Chcela by som poďakovať svojej rodine, tímu a celému personálu v Cedars-Sinai, ktorí stáli po mojom boku celučičký čas. Bez nich by som nebola tu, aby som vám mohla napísať tento list.

Srdcervúce vyznanie zakončila prehlásením, v ktoré dúfala väčšina jej sledujúcich. Rozhodla sa absolvovať liečbu a zabojovať o to najcennejšie – o samotný život. „Teraz potrebujem čas na liečbu a musím sa zamerať na triezvosť a cestu k zotaveniu. Nikdy nezabudnem na lásku, ktorú ste mi prejavili a už teraz sa teším na deň, kedy budem môcť povedať, že som to všetko prekonala a prešla som na druhú stranu. Neprestávam bojovať!

Foto: Instagram