Patrik „Rytmus“ Vrbovský a jeho čerstvá snúbenica Jasmina Alagič len nedávno oznámili radostnú správu. Prominentný pár sa stane čoskoro rodičmi, čo privialo pozornosť i na raperovu bývalú partnerku Daru Rolins, s ktorou sa úspešnému muzikantovi počas siedmich rokov vzťahu dieťa splodiť nepodarilo.

Nie je žiadnym tajomstvom, že veľkým kameňom úrazu vo vzťahu Dary a Rytmusa bola nenaplnená túžba po dieťati, a to najmä zo strany samotného Vrbovského. „Čím viac ho chcem, tým viac to nejde,“ priznal Patrik v čase, keď tvoril s Rolins pár.

Podľa najnovších informácií sa však muzikantove prianie konečne splnilo a túžbu po dieťati mu naplnila až moderátorka Jasmina Alagič. Na tento moment najnovšie upozornil i jeden z jeho fanúšikov, pričom si Daru podal skutočne nechutným spôsobom. „Karma je zdarma, mala si to vedieť skôr, že Rytmus bude chcieť mať dieťa,“ šplechol úspešnej speváčke priamo „do tváre“.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Dara sa tak už neudržala a neznámemu mužovi poriadne vyčistila žalúdok. „To vás fakt nenapadlo, že jeden z dôvodov našeho rozchodu bol práve fakt, že s ním dieťa nechcem?“ Uviedla Rolins, pričom vytiahla aj ich spoločnú minulosť týkajúcu sa dieťaťa. Celé jej vyjadrenie nájdete na fotografii nižšie.

Foto: Instagram/Dara Rolins, Patrik Vrbovský