Rozchod roka! Aj tak by sa dal nazvať nečakaný koniec medzi Darou Rolins a Patrikom “Rytmusom” Vrbovským. Šokujúca novinka zarazila tisíce fanúšikov a napriek času, ktorý odvtedy ubehol, sa ich mená stále objavujú v jednej rovine.

Je za tým iná žena? Túto otázku si kladie zrejme každý, kto sleduje aktuálne dianie nášho maličkého slovenského šoubiznisu. Uniknuté správy známeho rapera so Silviou Slobodovou vyvolali rôzne konšpiračné teórie, avšak postoj blonďavej speváčky ostáva nezmenený:Hľadá sa dôvod alebo vinník, ale žiadny neni.

Tajný odkaz pre Patrika?!

Najnovšie vyjadrenie vyšportovanej bohyne opäť vzbudilo rozruch medzi sledujúcimi. „Všetko má svoj začiatok aj koniec. Pondelok je už takmer za nami. Čas posúva veci dopredu,“ prehovorila k svojim verným. „Tie dobré aj zlé. Vývoj. Sú dni, ľudia, momenty, ktoré by som chcela vrátiť. Ale jak spievam v Dúhe, čo osud vzal mi už mi nevráti, dívať sa dopredu vraj sa vyplatí,“ dodala. Úprimný monológ získal obrovské množstvo pozitívnych reakcií, väčšinu komentujúcich však zaujíma jediné: Bolo to napísané pre Patrika?

Darine otvorené vyjadrenie

Foto: Instagram