Niekoľko dní kolovali sociálnymi sieťami fotografie nezvestnej Terezy Macalíkovej, po ktorej pátralo celé Slovensko. Žiaľ, potvrdil sa najhorší scenár. Smrť 18-ročnej dievčiny zamávala nielen s jej najbližšími.

,,28. 1. o približne 19.30 sa stratila moja priateľka Tereza Macalíková. Naposledy bola pravdepodobne na Starom moste v Bratislave, kde sa našiel jej kabát s telefónom a peňaženkou,“ stálo na ozname, v ktorom partner nezvestnej prosil ľudí o pomoc pri jej hľadaní. Práve on ju mal vidieť ako posledný.

„Nekomunikovala asi pol hodiny a potom mi napísala s tým, že je na Starom moste. Ja som tam šiel a našiel som tam jej bundu aj telefón, ona tam však už nebola,“ uviedol pre portál Pluska.sk. Prvý februárový deň však prišla tá najsmutnejšia správa. Vo vodnom toku Dunaja v blízkosti Lužného mosta sa našlo telo ženy, ktoré bolo, bohužiaľ, Terezkino.

Tragédia 18-ročného dievčaťa sa dotkla aj bývalej moderátorky Adriany Polákovej. ,,Dievčatá, ale aj chlapi, PROSÍM VÁS, vždy myslite na svoju mamu a otca, ktorí vás navždy budú ľúbiť a každá hádka je len okamih!!! Ale to, že by ste tu na druhý deň neboli??? Kvôli niekomu, koho poznáte sotva pár mesiacov??? Úprimnú sústrasť,“ odkázala podnikateľka, ktorá je sama mamou syna a dcéry nachádzajúcich sa probližne vo veku zosnulej Terezky. Rodine a blízkym vyjadrujeme úprimnú sústrasť.

Zdroj/Foto: Pluska.sk, Instagram/adriana_polakova