Leto je pre hudobníkov doslova zlatá baňa – každý víkend koncert, či v niektorých prípadoch aj niekoľko koncertov, kvôli ktorým musí ísť súkromie bokom. Výnimkou nie je ani spevák Lukáš Adamec. Kým on zarába peniaze, jeho manželka s deťmi ležia v nemocnici.

Ideálnym letom sa určite nemôže pochváliť víťaz druhej Česko-Slovenskej Superstar Lukáš Adamec. Jeho rodinu totiž trápia zdravotné trampoty. Najprv v nemocnici skončila len ročná dcérka Lea a keď sa už zdalo, že je všetko v poriadku, choroba doľahla na staršieho Tea (4).

Lukas Adamec

Aby toho nebolo málo, bacily skolili aj samotnú maminu, Lukášovu manželku Mirku. Avšak ako priznala, najhorší je i tak pohľad na vlastné choré deti. „Moja aktuálna emócia, ktorú prežívam. Nemocničné prostredie je skutočne silná káva na duševné zdravie.. Najhorší je pohľad na vlastné choré dieťa. Ja si to dávam už takmer týždeň a ešte ma pár dní čaká, no my ženy sme silné a dáme všetko. Preto na oddeleniach stretnete sestričky a nie bratričky (či ako to pomenovať). Vy ste už stretli sestričku brata? Ja nie, len pekných lekárov ??‍♀️…,“ napísala na svoj Instagram zarmútená mamička.

Mirke aj drobcom želáme skoré uzdravenie!

Lukas Adamec

Zdroj/Foto: Instagram