Prešiel týždeň, ako Slovensko obletela šokujúca informácia o náhlej smrti obľúbenej trénerky a influencerky Diany Hô Chí, ktorá zomrela na dovolenke v Chorvátsku, a už tu máme ďalšiu smutnú správu. Do neba odišla aj jej „kolegyňa“ Dajana Dulovcová.

Diana Hô Chí odišla na večný odpočinok vo veku 39 rokov, keď ju podľa portálu Topky.sk našiel jej priateľ na hladine mora približne 100 metrov od pobrežia. Deň predtým sa fanúšikom na Instagrame pochválila, že sa jej pri freediving (potápanie bez dýchacieho prístroja, len so zásobou vzduchu v pľúcach, pozn. redaktora) podarilo zdolať hĺbku 30 metrov. Mnohí sa domnievajú, že za tragédiou stojí práve táto skutočnosť.

O pár dní neskôr prichádza ďalšia zdrvujúca správa. Portál Zoznam.sk informuje o náhlej smrti 28-ročnej kondičnej trénerky, výživovej poradkyne a bikini fitness Dajany Dulovcovej. Športu sa venovala aktívne od svojich 16-tich. ,,Neopísateľná bolesť naplnila naše srdcia, keď nám dňa 10. augusta odišla naša najmilovanejšia dcéra, vnučka, priateľka, sesternica, neter a kamarátka,” stojí na parte, ktoré zverejnila pohrebná služba.

,,Naša milovaná Dajka, pre nás si a zostaneš ten najmilovanejší a najkrajší anjel na nebi… Navždy Ťa nekonečne ľúbime,“ odkazuje na druhý svet rodina zosnulej ženy, ktorú všetci poznali ako človeka s dobrým srdcom. Dajanka ešte začiatkom augusta na svojej sociálnej sieti zdieľala radosť z toho, že sa jej za pomoci zbierky podarilo zabezpečiť bývanie pre muža, ktorý sa za nepriaznivých okolností ocitol bez domova. Nech odpočíva v pokoji… Blízkym vyjadrujeme hlbokú úprimnú sústrasť.

dajana dulovcova

Zdroj: Zoznam.sk, Topky.sk | Foto: Facebook/Dajana Dulovcová, STYX Pohrebná služba