Nikto tomu nemôže uveriť… Mužom, ktorého uplynulý piatok našli obeseného v lese na Haanovej ulici v Bratislave, má byť mladý model známy aj z obľúbenej šou Bez servítky.

Koncom minulého týždňa obletela Slovensko smutná správa o úmrti 22-ročného muža, ktorý si sám siahol na život. Až doteraz jeho identita známa nebola. Po uverejnení oznamu facebookovej stránky Komparz v Bratislave je však už zrejmé, že ide o mladíka, ktorý minulý rok súťažil v kulinárskej šou Bez servítky, pričom pozornosť na seba strhol nevábivým menu zahŕňajúcim instantnú polievku. Portálu Pluska.sk to mali potvrdiť až traja Róbertovi známi.

,,Milý náš Vrtík. Správa, ktorá sa k nám pred pár dňami dostala, nám všetkým rozorvala srdcia. Tak, ako tomu stále nechceme uveriť, tak nemôžeme prestať plakať. Píšuc tento príspevok, opäť plačem. Hľadám správne slová. Hľadajú sa mi ale veľmi ťažko.
Spomínam teraz na posledné štyri roky, kedy sme s tebou intenzívne spolupracovali a mali možnosť ťa spoznať. Ty si nebol len taký obyčajný komparzista, nie nie. Bol si viac. Bol si veľmi dobrý chalanisko a vždy, keď sme ťa mali na pľaci, vždy to bola o niečom inom tá partia. Spolu s tebou ste tvorili akúsi rodinu na pár hodín. Bol si stmeľovač všetkých komparzných partií. Bol si miláčikom všetkých. Rád si sa porozprával aj so staršími komparzistami a nadviazal s nimi pekné osobné priateľstvá. Vrtík náš drahý, aj oni za tebou plačú. Plačeme všetci a snažíme sa predstaviť si svet, v ktorom ty už nie si. Budeš nám veľmi chýbať, ani si nevieš predstaviť ako,“ znejú bolestivé slová agentúry, ktorá so zosnulým Robom spolupracovala.

Medzi množstvom komentárov sa našiel aj odkaz od Beáty, ktorá s brunetom v programe o varení účinkovala. ,,Nemôžem tomu veriť, spolu v teame Bez servitky  a minulý týždeň foto a to som netušila, že posledné,“ napísala šokovaná blondínka. Rodine a blízkym vyjadrujeme úprimnú sústrasť.

Zdroj: Pluska.sk, Facebook/Komparz Bratislava | Foto: Facebook/Komparz Bratislava, bez servítky – TV JOJ