Ako sa hovorí, všetko má svoj koniec. Ak ste teda patrili medzi fanúšičky denného seriálu Oteckovia, teraz zrejme vašu tvár zaleje smútok. Dnes sme totiž boli svedkami poslednej časti druhej série.

Seriál Oteckovia sa stal o šiestej hodine večernej súčasťou väčšiny slovenských obývačiek, ktorými sa rozliehali vtipné hlášky či džavot detičiek. Tomu však bude koniec – osudy štyroch mužov, ich žien a detí sa uzavreli. Aspoň pre druhú sériu.

Láska medzi Marekom a Tamarou postúpila na úroveň ich druhej spoločnej svadby. Do rodiny Bielikovcov sa narodilo bábätko. Malá Julka nazvala Lindu mamou, pričom ďalším domovom krásnej učiteľky by mal byť práve dom veterinára Tomáša. A nezodpovedný Adam, kvôli ktorého nepozornosti vykradli fitko, si zbalil svoje cakypaky a odišiel.

Veríme však, že si herci a štáb len potrebujú na čas od natáčania oddýchnuť, aby sa po Vianociach mohli v plnej sile vrátiť na obrazovky. Dôkazom, že ešte nepovedali posledné slovo, by mohlo byť vyjadrenie TV Markíza na margo čerstvej tehuľky Mary Bartalos„Určite budú musieť zasiahnuť a nejaký ten scenár prepísať. Všetci sa budú snažiť vyjsť Márii v ústrety,“ vyjadrila sa televízia, čím potvrdila, že sa príbehy obľúbených hrdinov budú v budúcnosti ešte určite uberať zaujímavou cestou.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV Markíza | Foto: Instagram/oteckovia