Česko-slovenskom aktuálne otriasla šokujúca správa o smrti známeho herca, ktorý svojim humorom a energiou bavil širokú škálu divákov. Jedinečnosť Václava Glazara (†65) v jeho životnej úlohe mníšky z Kameňáku zostane navždy v našej pamäti!

 

Osudnou sa mu stala zástava srdca, ktorá ukončila jeho dlhomesačné trápenie. Podľa posledných informácií mal český herec prežívať náročné obdobie plné samoty v liečebni pre dlhodobo chorých v Kralupoch nad Vltavou.

V byte som v poslednom období štyrikrát spadol a nemal ma kto zdvihnúť. Ležal som hodiny na podlahe, tá bezmocnosť bola strašná! Dokonca som volal políciu, pomohli mi na nohy,“ opisoval prednedávnom jeho ťažké osamelé chvíľe v opustenej domácnosti magazínu Blesk.

Samota ho trápila aj počas liečby, čo ho zužovalo najviac. „Sú tu obetavé sestričky, ale nemajú čas so mnou hovoriť. Tak by som sa potreboval porozprávať, som osamelý na izbe. Zabíja ma to.“ Slová, ktoré pred jeho posledným dňom vyslovil, naháňajú slzy do očí. Vyslovujeme úprimnú sústrasť celej rodine a priateľom.

Foto: Twitter, Depositphotos.com l Zdroj: Topky.sk