Nový rok so sebou priniesol smutnú udalosť v rodine úspešného boxera Tomiho Kida Kovácsa. Známy párik sa len začiatkom decembra tešil z radostného očakávania, pričom informáciu o Dominikinom tehotenstve podložili i snímkou z ultrazvuku.

Dnes sa manželia Kovácsovci rozhodli prehovoriť o najťažšom období vo svojom živote. Počas sviatkov totiž prišli o dieťatko následkom spontánneho potratu. K celej situácii sa tak vyjadril nielen Tomi, ale i Dominika, ktorá si pre všetky mamičky pripravila srdcervúci, no i úprimný a povzbudzujúci odkaz.

Celé tehotenstvo som mala úplne bezproblémové a takisto aj potrat prišiel spontánne a nečakane,“ uviedla Tomiho manželka a následne sa prihovorila k všetkým ženám. „Nie ste v tom samé, veľa z nás si tým prešlo, ale netreba sa k tomu stále vracať, asi to tak malo byť, príroda vie, prečo to tak zariadila, treba ísť ďalej, nevzdávať sa, veriť,“ vyznala sa.

K celej situácií sa vyjadril i samotný Tomi, ktorý síce netajil obrovské sklamanie, avšak prejavil i radosť z toho, že je na tom Dominika zdravostne lepšie. „Pre mňa najdôležitejšie v tejto chvíli je, že naša maminka je v poriadku a je už s nami doma,“ dodal, pričom si vyjadrenia oboch rodičov môžete prečítať v článku nižšie. Je to obrovská životná skúška a manželom Kovácsovcom prajeme množstvo síl a vďaku za to, že sa svojím príbehom rozhodli podporiť množstvo žien, ktoré si prechádzajú alebo prešli niečim podobným.

https://www.instagram.com/p/BsFVLNKHr-h/

View this post on Instagram

Prišla chvíľa, ktorá preverila náš vzťah, našu lásku a našu rodinku. Tešili sme sa, že sa do našej maličkej rodinky čoskoro pridá ďalší človiečik. Čakali sme a prišla radostná správa, že náš anjelik je už s nami a zatiaľ sa hrá v brušku našej milovanej maminky. Dnes sa rozhodli tam hore ináč a naše bábo sa vrátilo naspäť do nebíčka. Bude nás odtiaľ sledovať a verím tomu, že sa čoskoro pridá k nám. Pre mňa najdôležitejšie v tejto chvíli je, že naša maminka je v poriadku a je už s nami doma. Tento rok už bude o chvíľku za nami. Neukončíme ho smútočne, ale štastne , pretože máme jeden druhého ! MILUJEM ŤA Lálička! Rozdávajte radosť, úsmev a lásku.

A post shared by Tomi KID Kovács (@tomikid_official) on

Zdroj/Foto: Tomi Kid Kovács, Dominika Kid Kovács