Meno Petry Vajdovej v poslednom čase zaplavilo médiá ako blesk z jasného neba. Známa slovenská herečka totiž po problémoch s alkoholom učinila hneď niekoľko nečakaných rozhodnutí, ktoré sprevádzali mnohé bulvárne kauzy, ako napríklad útok manželky jej nového milenca z liečebne.

Vajdová si počas pobytu na protialkoholickom liečení našla svojho životného partnera. Vzťah s kamionistom Martinom mal však veľký háčik – herečkina nová láska bola v manželskom záväzku s Renátou, ktorá to dala známej tváričke z divadla poriadne vyžrať.

Po vysporiadaní vecí v súkromí sa dvojica uchýlila k tajnej svadbe, pričom má Vajdová nosiť pod srdcom aj ich prvé spoločné dieťatko. Zdá sa však, že čerstvo zaľúbených holúbkov môže čakať poriadne drsný šok, a to v podobe nečakaných finančných problémov.

Podľa najnovších informácií má byť totiž Petra stále nezamestnaná, čo potvrdil aj jej posledný „chlebodarca“. „Petra Vajdová momentálne pre televíziu Markíza nepracuje,“ prezradil pre Nový Čas riaditeľ marketingu a PR Michal Borec, pričom rovnako je vraj na tom aj jej súčasný manžel Martin.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Na aktuálnu situáciu novomanželov sa pozrel i odborník a psychológ František Skokan. Podľa jeho slov po návale finančných problémov, ale i záťaži spojenej s tehotenstvom, hrozí dvojici skrat. „Pri alkoholikoch a závislých je riziko, že by sa k tomu mohli vrátiť,“ uviedol na záver Skokan.

Zdroj: Cas.sk | Foto: Facebook