Diváci modro-žltej televízie ostali poriadne šokovaní správou o nečakanom odchode jednej z najznámejších osobností jej obrazoviek. Niekdajší kráľ relácie Dobre vedieť tak v Markíze končí!

Zabávač Róbert Jakab bol jednou z hlavných postáv v populárnej zábavno-vedomostnej šou. Na tomto poste ho ale vystriedal jeden zo slávnych Oteckov Vlado Kobielsky, ktorý nečakane zasadol na jeho stoličku. Fanúšikovia večne usmiateho sympaťáka by sa tak určite radi dozvedeli, či obľúbenú tvár ešte niekedy uvidia na televíznych obrazovkách.

markiza

Ako informoval portál Topky.sk, Robo Jakab prestupuje do televízie JOJ. Vedenie konkurenčného kanála s komikom ráta všetkými desiatimi, pričom ho už vraj stihlo zapojiť do čerstvo pripravovanej relácie. „Herec Robo Jakab je súčasťou pripravovanej šou S pravdou von. Diváci ho však budú môcť vidieť aj v ďalšej pripravovanej novinke televízie JOJ, kde stvárni jednu z hlavných postáv. Z tejto spolupráce sa veľmi tešíme,“ prezradila PR manažérka TV JOJ Lenka Filipová.

Prestup do Jojky si pochvaľuje aj samotný herec, nakoľko sa má v niekoľkých epizódach nového programu objaviť spolu so svojimi výbornými kamarátmi Latinákom, Miezgom a Kemkom. „Tento projekt pre mňa znamená veľmi veľa a teším sa z neho, lebo tam budeme spolu s chlapcami. Radosť mám najmä preto, lebo sa konečne stretneme častejšie, aj keď je to na nakrúcaní,“ vyznal sa Robo. Podľa aktuálnych informácií tak budeme známeho fešáka pravidelne vídať aj naďalej, keďže by mal byť súčasťou aj ďalších projektov, ktoré majú byť odvysielané v budúcom roku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

robo jakab

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/Robojakab