Jednou z najvýraznejších postavičiek celej histórie slovenských reality šou je Anton Ondrušek, známy ako Tonko. Najprv z neho diváci TV JOJ onemeli pri programe Mama, ožeň ma, ktorá mu, žiaľ, vyvolenú nepriniesla, a následne pri projekte Extrémne rodiny, kde hviezdil aj so svojou maminou a otcom. Viete, ako vyzerá ustráchaný Tonko dnes?

Tonko sa preslávil ako dobrý chlapec zo skromných pomerov, ktorý si v roku 2011 snažil prostredníctvom TV JOJ nájsť lásku. V reality šou Mama, ožeň sa však kvôli zlým životným podmienkam dlho neohrial. Popularitu si ale získal i tak, pričom krátko nato ju niekoľkokrát znásobil v projekte Extrémne rodiny.

Na nepoznanie

Dnes má Anton Ondrušek 33 rokov a podľa informácií Plus JEDEN DEŇ pracuje v trenčianskej prevádzke, ktorá zabezpečuje služby v oblasti odpadového hospodárstva, bežnú údržbu komunikácií. Ako sa ale zdá, Tonko si ako väčšina dnešnej generácie rád kráti čas robením selfíčiek – a nie hocijkých.

Niekdajšia hviezda reality šou obľubuje čaro filtrov! Na facebookovom profile mladého muža z Hlohovca totiž možno nájsť fotky, na ktorých by ste Tonka rozhodne nespoznali – je na nich skrášlený make-upom či zvieracími motívmi. Uf, toto je veru silná káva!

Zdroj: Facebook, Pluska.sk | Foto: Joj.sk, Facebook