Trend dokonalej krásy, štíhlosti a mladosti je tu a my s tým nič neurobíme. Mohlo by sa zdať, že modelkám aktuálne patrí celý svet a je im najlepšie. No možno až dovtedy, kým niečo neurobia a všetkých tým nepobavia.

Predstavte si dokonalú narodeninovú párty, kde je všetko perfektne pripravené a oslávenkyňa sa už v krásnych červených koktejlových šatách pripravuje sfúknuť svoju tortu. Všade dookola je veľa ďalších nádherných žien, jedlo a alkohol. Pre mužov by to bol doslova raj.

A zrazu to príde. Moment, ktorý nikto nečakal. Tentokrát ani nemusí “kráska” otvoriť ústa. Stačí konať. A to teda modelka Anella Miller aj urobila. Možno vedela, ako to na oslavách chodí a nechcelo sa jej čakať. Aj keď je celkom jasné, že na podobnú záležitosť sa už chystali jej kamarátky. No nemali šancu, pretože ich predbehla – SAMA si hodila tvár do narodeninovej torty. A nielen tak obyčajne, ešte sa aj chytila za vlastný krk. Asi jej nikto nepovedal, že to robiť nemusí :-).

Pri tomto videu človek ani nevie, či sa má smiať alebo skôr plakať. Jedno je však isté, krása nie je všetko a blondínky si reputáciu zase nevylepšili. Aj keď asi prefarbené.

Zdroj: Instagram.com| Foto: Instagram.com