Miro Šmajda sa zviditeľnil vďaka pôsobeniu v populárnej speváckej šou Superstar, kde to dotiahol až do finále. Hoci sa mu zvíťaziť nepodarilo, aj napriek tomu sa zaradil medzi najznámejších slovenských interpretov. V nedávnom rozhovore spevák prekvapil nečakanými odhaleniami zo súkromia.

Ešte donedávna Miro hviezdil na obrazovkách televízie Markíza, kde sa prostredníctvom zábavnej šou Tvoja tvár znie povedome úspešne vrátil do slovenského šoubiznisu. Porotu i divákov si získaval nielen skvelými premenami a bezchybným speváckym výkonom, ale aj prirodzeným vystupovaním či osobitým zmyslom pre humor.

miro smajda

Všetci si však určite na sympatickom Košičanovi všimli, že od čias svojho pôsobenia v Superstar prešiel mnohými zmenami – a to nielen po kariérnej, ale aj po výzorovej stránke. Spevák zhodil svoje povestné dlhé háro, pričom viditeľne nabral aj kopu svalovej hmoty. Dnes je z neho fešák, za akým by sa na ulici otočila nejedna žena.

miro šmajda

Za príťažlivé tehličky na bruchu a namakané tricepsy vraj Miro vďačí nielen pravidelnému cvičeniu, ale najmä vegánskej strave. Atraktívny mladík v rozhovore pre český Blesk uviedol, že svojich stravovacích návykov sa striktne drží už vyše desať rokov. Zároveň rázne odmieta akékoľvek dohady o tom, že by za jeho dokonalou postavou malo stáť užívanie steroidov.

Preboha živého, ja mám strašne rád to, čo mi ten hore dal. Zdravie a svoju plodnosť. Mám „HO“ veľmi rád na to, aby som si používaním steroidov privodil impotenciu a iné blbosti,“ šokoval mierne pikantným priznaním o svojej mužskej pýche. Miro má tak od nás naozaj pochvalu za to, že na ceste za vysnívaným telom nesiahol po spomínaných látkach.

               Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete                                       ho >>>TU<<<

šmajda

Zdroj: blesk.cz | Foto: Instagram/miro.smajda