Martin Šmahel je jediný z celebritných farmárov, ktorý ešte stále okupuje statok. Počas svojho pobytu už stihol prezradiť nejednu zaujímavosť zo súkromia, pričom najvovšie sa vyjadril k novej priateľke. Jeho slová sme však vraj v televízii nevideli a ani ich neuvidíme.

Rozvod s moderátorkou Miriam Kalisovou predýchaval Martin Šmahel ťažko. K tejto téme sa niekoľkokrát vyjadril aj na farme, kde dokonca spomenul aj ďalšieho Kalisovej partnera Dušana Pašeka, ktorého okrem iného označil za lovca koristí.

Ak by ste si na svalnatého fešáka robili zálusk, musíme vás sklamať. Martin totiž niekoľkrát pred kamerami prezradil, že ho doma niekto čaká. Zrejme mal na mysli Beátku, s ktorou boli pred časom prichytení, ako spoločne s ich dcérkami výletujú. Ako píše Pluska.sk, príbeh svojej novej známosti Martin načtol aj pred ostatnými farmármi. Tento záznam sa ale na obrazovky nedostal.

Martin im povedal, že jeho priateľka má dcérku takmer v rovnakom veku ako on, no jej tatinko zomrel, keď mala rok a pol. „Ona sa vždy hrozne bojí, že ona tú možnosť vrátiť sa naspäť nemá, ale že ja ju mám a že to je také ako keby nefér. Ja sa na jednej strane vrátiť nechcem, na druhej strane viem, že keby som si spravil ďalšiu rodinu, tak z nej vyčlením moju dcérku,“ úprimne priznal svoje obavy z budúcnosti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

martin smahel

Farmár sa bojí hlavne jednej veci, ktorá väčšinou prichádza spolu s rozvodom. A to, že s malou Miou nebude zažívať všetky tie momenty, ktoré má rodič prežívať so svojím dieťaťom. Taktiež sa mu nepáči, že s ňou pravdepodobne bude žiť iný muž. „Bojím sa rozhovorov v budúcnosti, keď to budeme pitvať, analyzovať, bojím sa, že bude s mojou dcérkou žiť nejaký iný muž, čo už bolo… bolo to veľmi zlé. Bojím sa, že nebudem zažívať tie momenty, ktoré rodič s dcérkou má zažiť. Pri všetkom nebudem môcť byť. To, že som na Farme, úplne odzrkadľuje môj reálny život, že nie som ani tam, ani tam, som niekde medzi,“ Martin sa na rovinu vyjadril ohľadom strachu z negatívneho dopadu rozvodu na jeho vzťah s dcérou.

Zdroj: Pluska.sk | Foto: YouTube, Instagram/Farma, miriam.kalisova