Martin Šmahel sa stal v reality šou Farma horúcim kandidátom na finále. Zrejme práve preto ho súper Peter Harezník postavil do zložitej situácie. Ak chcel model postúpiť do ďalšieho kola bez väčšieho ohrozenia, musel si tak vybrať z dvoch súperov – dobrého kamaráta Michala Gajdošecha alebo siahnuť po jednej zo žien.

Známy model sa nakoniec rozhodol vyzvať na súboj Tatianu Brunayovú, čo v konečnom dôsledku znamenalo jej úplný koniec v šou. Duel sa skončil za stavu 3:1 pre Šmahela, pri čom si o ňom viac podrobností môžete prečítať >>>TU<<<.

Martinova voľba vyzvať ženu do rovnocenného boja však pobúrila množstvo divákov. Tí sa doslova rozdelili na dva tábory. Zatiaľ čo jedna strana len krútila hlavou nad meraním síl muža proti žene, tí druhí to videli ako skvelé rozhodnutie a možnosť zbaviť sa silnej hráčky.

Tieto reakcie verejnosti zaznamenal i samotný Šmahel, a tak sa rozhodol priamo reagovať na svoju úvahu o prvom zmiešanom dueli a to, prečo si nevybral radšej Milana Vysokaia. „Na farme sa mi javil ako človek hodný boja o celkové víťazstvo. Necítil som to tak, že ho mám vystaviť riziku ZRANENIA alebo VYPADNUTIA, kým boli v hre aj oveľa menej platní farmári,“ Martin vysvetlil v príspevku na jeho sociálnej sieti.

Okrem toho uviedol aj dôvod, prečo odmietal možnosť duelu so svojím kamarátom Mišom. „Michala by som do súboja nebral, kým bolo z koho vyberať. Bola by to pre neho zrada,“ znejú Šmahelove slová, pričom dodal, že jeho voľbu vyzvať Brunayovú môžu ľudia len akceptovať. Na tento príspevok zareagoval v krátkom čase i samotný Michal: „Cením si toho. Ja by som si teba tiež nezobral, bolo by to hlúpe voči kamarátovi.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/Martin Šmahel | Foto: Instagram/Martin Šmahel, Facebook/Farma, TV Markíza