Len pred pár dňami sa v reality šou Farma odohral ďalší zo ženských duelov, pričom šanca o návrat navždy upustila jednu z najstálejších a najsilnejších hráčok zo „silnej trojky“. Ako už zrejme viete, ide o Michaelu Štefánikovú, ktorá prišla pred televízne kamery zabojovať o šťastie svojich detí.

Miška si za svoju súperku zvolila mladšiu Dadu Urbanovú, pričom väčšina divákov i prítomných farmárov dávala šance práve o 13 rokov staršej tmavovláske. Opak sa však stal pravdou a Štefániková v dueli akoby rezignovala, keď v strede boja priznala, že už prišiel jej čas. A tak sa aj stalo.

Po odvysielaní tejto epizódy si množstvo fanúšikov všimlo, že jediný celebritný účinkujúci bol poriadne vyvedený z miery. Ide práve o Martina Šmahela, ktorého v danú chvíľu trápili osobné problémy, čo sa spojilo s verejným pohoršením, že kvôli svojmu rozpoloženiu neprišiel za odchádzajúcou Miškou povedať krátke „zbohom“ tak ako všetci ostatní.

Martin tieto reakcie, samozrejme, zaznamenal a svoju mužskú česť sa rozhodol ihneď očistiť. „Áno, mal som ťažké dni a horšiu náladu, ale, samozrejme, že sme sa rozlúčili slušne a úctivo tak, ako sa patrí,“ uviedol model pod záberom so Štefánikovou. „Len sa to zrejme nezmestilo do strihu. Nie je všetko tak, ako to vyzerá,“ dodal na záver, pričom si celé vyjadrenie môžete pozrieť nižšie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/Martin Šmahel | Foto: Instagram/Martin Šmahel, Farma