Martin Šmahel a Miriam Šmahel Kalisová sa rozhodli ukončiť svoj deväťročný vzťah ešte v lete minulého roka, no doposiaľ sú stále oficiálne manželia. Ako sa však zdá, mladý fitness tréner, ktorý nemá núdzu o priazeň žien, má novú známosť, ktorá sa už dokonca stihla vyjadriť o svojich citoch k príťažlivému Martinovi!  

O tom, prečo sa Šmahelovci rozvádzajú, sa viedli mnohé diskusie. Viacerí podozrievali práve známeho fitnessáka, že sa v jeho živote objavila ďalšia žena, no túto teóriu Martin razantne poprel, k čomu sa dokonca priklonila aj jeho manželka Miriam.

Odvtedy však pretieklo veľa vody a ako sa zdá, rozvádzajúci sa Martin už nie je sám. Podľa denníka Pluska sa sympatický tréner zahľadel do známej herečky Bibiany Ondrejkovej, s ktorou sa objavil na charitatívnej akcii ,,Parasport24tour 2017″ na podporu hendikepovaných. Jedinečnej udalosti sa zúčastnilo mnoštvo známych tvárí zo slovenského šoubiznisu, avšak v momente, kedy Bibiana zavesila na Facebook zopár fotiek práve so svalnatým Šmahelom, mnohí si domysleli, že ide o nový pár v ,,celebritnom kruhu“.

„Áno, je medzi nami láska. Milujem ho. Nechodíme spolu, ale je medzi nami láska. Ľúbim ho. Určite ho mám rada viac ako kamaráta,“ šokovala Bibiana svojim verejným priznaním. Je to chalan, ktorý pod krásnou hruďou ukrýva nádherné srdce a za to ho veľmi ľúbim. Sme priatelia. Viac ako kamaráti. Nie sme frajeri. Zatiaľ,“ uviedla vo vyjadrení pre Plusku.

 

smahel a ondrejkova

bibiana ondrejkova

martin smahel

Zdroj: pluska.sk | Foto: Facebook