V lete minulého roku otriasol slovenským šoubiznisom nový vzťah, o ktorý sa pričinili moderátorka Miriam Kalisová a bývalý hokejista Dušan Pašek. Napriek tomu, že spolu pôsobili ako dokonale zaľúbený párik, ani nie po roku prišiel rozchod. Jeho príčina však verejnosti známa nebola – až dokým v reality šou Farma neprehovoril Martin Šmahel.

V jubilejnej Farme X patrí jednoznačne k najúprimnejším článkom celebritný súťažiaci Martin Šmahel, ten nemá so svojimi kolegami problém rozoberať ani súkromie. Neraz padla reč na jeho skrachované manželstvo s Miriam Kalisovou, ktorá sa krátko po rozvode dala dokopy s hokejistom Dušanom Pašekom.

Mariam Kalisova

Láska nevydržala

Holúbkovia si spolu hrkútali necelý rok, po ktorom prišiel rozchod. Dvojica sa však k pohnútke vedúcej k rozpadu vzťahu nevyjadrovala – obaja na svoje Instagramy len napísali obohratú pesničku, že ostávajú kamaráti.

Ich rozchod sa istým spôsobom dotkol aj moderátorkinho bývalého manžela Martina, s ktorým má Miriam dcéru Miu, o čom fitnessák prehovoril v debate na farme s kolegom Milanom Vysokaiom. Milana totiž zaujímalo, ako vychádza so svojou ex. „Bolo to veľmi ťažké, trištvrte roka som bol na tom zle, veľmi som o to bojoval. Po terapii som zistil, že to už nemôžem zvrátiť, bolo to ťažké pre moje ego. Aj sme sa hádali, lebo som sa nechápal. Po asi roku to nejako vychladlo, ja som to akceptoval a prijal. Súd prebehol za 10 minút, trošku jej nakladala sudkyňa, lebo vedela, že iniciatíva išla z jej strany a máme dieťa a nedala ani pádny argument, či sme urobili všetko pre záchranu manželstva,“ úprimne sa vyznal Šmahel.

Martin Smahel

Zberač koristí

Pri týchto slovách to ale nekončilo. Martin sa vyjadril aj na adresu Mirkinho bývalého partnera Dušana, čím zrejme poriadne prekvapí aj vás. ,,Sú tam také formulky. Chvíľku bolo zle, keď mala toho partnera hokejistu. Teraz (pred odchodom na Farmu) to bolo medzi nami dobré, nad pomery, lebo ona nemala nikoho a ja som vedel, že s mojou malou netrávi čas niekto cudzí. On tam mal nejaké poznámky na mňa. To je človek, ktorý by na moju adresu nemal nič povedať.“

Následne však čerstvo oholený farmár pridal ešte do ohňa. Vraj Pašeka spoznal za takých okolností, kedy si povedal, že ho už nechce vidieť. „Ona veľmi rýchlo pochopila, kto to je. Bola to láska na sociálne siete. On mal už asi 4 známe partnerky. Je to zberač koristí, trošku sa popálila, ona mala hrozné rozumy od neho,“ šokoval Šmahel, čím naznačil aj zrejmú príčinu rozchodu Miriam a Dušana.

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Markíza.sk, Instagram/miriam.kalisova