Miriam Kalisová (32) pred pár dňami šokovala verejnosť informáciou o rozchode s Dušanom Pašekom ml. (33), pričom ich spoloční známi vyzradili i nepríjemné detaily o dôvodoch konca. A čo na to Martin Šmahel (35), bývalý manžel šarmantnej moderátorky?

Len pár dní dozadu všetkých prekvapil nečakaný koniec zamilovanej dvojice Kalisová-Pašek. Hoci stihol športovec na svoj profil zavesiť oznam, že ostávajú kamarátmi a za ich rozchodom nie je nikto tretí, známi z okolia dvojice vyzradili celkom iné detaily. Podľa nich to bol údajne práve Pašek, kto sa odmietal vzdať svojho slobodného života a peknú moderátorku mal dokonca viackrát podviesť.

Na túto novinku zareagoval svojsky aj Kalisovej exmanžel Šmahel, s ktorým vychovávajú rozkošnú dcérku Miu. Pre Nový Čas priznal, že o rozchode svojej ex nemal najmenšie tušenie, no krátko nato si neodpustil čudnú poznámku: „Myslel som si, že budú spolu navždy,“ znela fitnessákova reakcia. Na otázku, či svoju odpoveď myslel zo žartu alebo úplne vážne, však odpovedal ešte čudesnejšie: „To už nechám na vás.“ Nakoniec potvrdil, že sa s Mirkou bavia prevažne o výchove ich dcéry a so srdcovými problémami sa mu príliš nechváli.

Zdroj: cas.sk │ Foto: Instagram