Nečakaný rozvod dvoch známych tvárí televízie Markíza šokoval celé Slovensko. Manželstvo Miriam Šmahel Kalisovej a Martina Šmahela vydržalo len štyri roky, kým prišiel náhly zvrat a rozprávková rodinka sa zrútila ako domček z kariet. 

Dvojica počas spoločného partnerstva priviedla na svet dcérku Miu. Podľa všetkého sa zdá, že rozvedené celebrity udržiavajú dobré vzťahy aj po odlúčení, dokazujú to zábery známeho športovca po boku nielen svojej malého dievčatka, ale dokonca i ex-manželky.

Farma mu otvorila oči

Martin Šmahel patrí medzi osobnosti bojujúce v reality šou Farma o mastnú finančnú výhru 75 tisíc eur. Práve odtrhnutie od verejnosti mu otvorilo oči a srdce. Len pár dní po nástupe na chudobný statok sa zveril svojim novým kolegom o problémoch, ktoré sprevádzali ťažký rozvod.

Ona sa chcela rozviesť preto, lebo cítila, že odišla iskra z manželstva. My sme mali vlastne asi rok a niečo malú a no mnohí z vás neviete, aké to je,“ otvoril sa smutný otec. „Manžel odchádza z tej dvojice, je tretí, zmení sa jeho pozícia, je odsunutý… To nehovorím preto, že sa cítim ako chudáčik, to vôbec nie, ale to je pravda,“ úprimne prezradil trápenie po narodení malej Mie.

Model priznal, že najväčšou chybou z jeho strany bol nedostatok času venovaný jeho dvom láskam. V tom však prehovorila farmárka a moderátorka Katarína Brychtová, ktorá len neveriacky krútila hlavou: „A to je všetko? Inú chybu si neurobil?“ Spýtala sa na rovinu.

Šmahelova odpoveď prekvapila úplne všetkých „bohatých farmárov“. Odhalil totiž viac, než by sa dalo očakávať, a to rovno kontakt s inou osobou.Iba čet? A nepodviedol si ju? Prisahaj,“ opäť zasiahla zarazená Brychtová. Martin ale okamžite poprel akúkoľvek možnosť, že by bol Kalisovej neverný.Tak potom urobila veľkú chybu, že sa s tebou rozviedla!“ Zhodnotila moderátorka srdcovej relácie Pošta pre teba.

To ale vôbec nie je všetko. Podľa Šmahela má byť za stroskotaným manželstvom ďalší problém – PENIAZE.Ja som mal taký podnikateľský projekt, prišiel som o peniaze, bol som v sra*kách, mal som krízu a jej sa to nepáčilo! Viem, že by to tak nemalo byť, ale..,“ len ťažko hľadal slová. Svoju úprimnú spoveď zakončil slovami: „Nemusíme sa o tom baviť, je to také depresívne. Áno, trápi ma to veľmi, že dávam dcére takýto život, ale nie je to v mojich rukách.

Foto: Facebook, Instagram l Zdroj: Pluska.sk