Desiata séria Farmy je plná nečakaných prúserov, aké v tejto reality show nemajú obdobu. Okrem prevalených posteľných scén dochádza na statku aj k nezodpovednému zaobchádzaniu s nevinnými zvieratami. V dôsledku toho už hospodár Martin stihol zavaliť farmárov množstvom driny. No ako sa zdá, niektorí súťažiaci si z náročných úloh ťažkú hlavu nerobia.

Hoci by sa pracanti mali zaoberať prípravou obrovskej kopy dreva, ktorú dostali príkazom od nahnevaného hospodára, stále si vedia nájsť čas aj na srandičky. A neboli by to chlapi, keby sem tam nepocítili potrebu ukázať ostatným, koľko sily v nich drieme. Známy fitness tréner Martin Šmahel si teda v rámci uvoľnenej debate s kamarátmi vymyslel skutočne netradičnú zábavku.

martin smahel

Počas prechádzky okolo jazera si Šmahel spolu s Mišom Gajdošechom a Dominikom Porubským spravil od neúprosných povinností krátku pauzičku. V jednom okamihu sa tak atraktívny model zrazu zastavil a poprosil mladého Dominika, aby sa pred neho postavil a zostal stáť. Sympatický svalovec sa totiž z neznámych pohnútok rozhodol svojho farmárskeho kolegu celého preskočiť!

Hoci vyzeral Dominik trochu vystrašene, napokon s touto divnou hrou súhlasil. Následne sa odohrala scénka ako z amerického filmu. Šmahel sa rozbehol a jediným divokým skokom preskočil vysokého farmára ako austrálska kengura. Za tento počin si od svojich spolubojovníkov v momente vyslúžil prezývku „Terminátor“.

                 Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete                                      ho >>>TU<<<

farma

Zrodenie Terminátora na Farme

Zdroj: TV Markíza, YouTube | Foto: Instagram/MartinSmahel, YouTube