Nad Farmou sa zase zatiahli mračná signalizujúce blížiaci sa duel. Ako sa dalo predpokladať – prvý duelantom sa stal Martin Šmahel, ktorý si pohneval aktuálneho farmára týždňa Petra spolu s jeho milovanou kamarátkou Táňou. Práve druhú spomenutú hráčku si napokon aj zvolil za svoju súperku –  diváci tak uvidia historicky prvý zmiešaný duel v tejto sérii!

Šmahelove prekvapivé ťahy si za posledné dni vyslúžili od farmárov už nejednu zákernú pripomienku. Ešte včera sa pri stretnutí v kuchyni poniektorí zhodli na tom, že populárny fitness tréner nehrá v tejto súťaži úplne čistú hru. Najprv sa totiž vystatoval, že je dostatočne odvážny na to, aby si dokázal vziať do duelu aj toho najsilnejšieho súpera. Neskôr však prešiel k ďalšej stratégii, pričom rozšíril, že premýšľa o uskutočnení prvého zmiešaného duelu so súperkou Táňou.

tana brunayova

Táto informácia značne vykoľajila aktuálneho vodcu na statku, ktorý sympatického fitnessáka vôbec nešetril. „To je ufňukanec ufňukaný u mňa. Toto nie je chlap pre mňa!“ vyjadril sa Peter Harezník na margo toho, že by si známy tréner naozaj zvolil ženskú protivníčku. Neuveriteľné sa stalo skutočnosťou a Martin Šmahel sa nakoniec skutočne popasuje s Táňou Brunayovou!

Negatívny postoj k Martinovi už ale zaujali aj ostatní súťažiaci, pričom mu vyčítali ďalšie veci. Extravagantnej Karin napríklad prekážala skutočnosť, že slávny fešák otvorene zvažoval aj výber Miša Gajdošecha. Nakoľko ich všetci považujú za výborných kamarátov, pripadalo jej nefér, že by sa mal rozhodnúť práve pre neho. „Tu by sa ukázal charakter človeka, že si zoberie kamoša,“ zaujala jasné stanovisko Karin Dvořáková.

martin smahel farma

Po všetkých týchto slovách a nových skutočnostiach už začína o Šmahelových čestných úmysloch pochybovať aj jeho najväčšia farmárska parťáčka Renáta Greschner. Uvidíme, aké následky zanechajú všetky tieto udalosti na dobrých farmárskych vzťahoch. Dnes totiž budeme svedkami výnimočnej udalosti, nakoľko si v duelantskej stodole zmerajú sily muž so ženou!

                Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete                                   ho >>>TU<<<

farma renata greschner

Celá debata o Martinovi Šmahelovi

Zdroj: TV Markíza, YouTube | Foto: YouTube