Posledný duel zanechal v radoch fanúšikov farmárskej šou obrovské stopy. Po tom, ako známy model podľahol v súboji s krehkou ženou, sa doslova roztrhlo vrece s reakciami rôzneho druhu. Na pretras sa tak dostala aj téma vzájomného vzťahu obidvoch súťažiacich, ktorí si v závere Šmahelovho pôsobenia na statku k sebe konečne našli cestu.

Všímavým divákom nemohol uniknúť fakt, že posledné dni pred zahájením napínavého duelu sa Karin s Martinom nečakane zblížili. Hádky odrazu vystriedali za dôverné rozhovory vo dvojici, ktoré končili vrúcnymi objatiami. Obaja aktéri sa tiež priznali, že na ich veľké prekvapenie si spolu napokon veľmi dobre „sadli“.

farma smahel karin

V exkluzívnom rozhovore pre portál Hitky.sk zdatný fitnessák odhalil, aké city v skutočnosti k blondínke prechovával. Hoci ich mnohí diváci dávali dohromady, Šmahel tieto informácie otvorene poprel. “S Karin som nemal žiaden vzťah, ale vnímal som, ako sa počas show jemne menila k lepšiemu, no myslím si, že by mala do budúcna popracovať na tom, aby menej hodnotila druhých a viac rozvíjala samú seba. V závere farmy sme mali pár pekných rozhovorov, kde som jej viac nahliadol pod škrupinku, ale to je všetko.” 

Vypadnutý farmár zároveň priznal, že ani ostatné ženy ho počas pobytu v rybárskej osade veľmi neohúrili. “Necítil som žiadne väčšie sympatie k ženám na statku, dobre som si však vychádzal s Katkou Brychtovou a Twiinskami, no ostatné ženy, teda tie mladšie, ma nenadchli ničím. Ja si u žien vážim najmä slušnosť, skromnosť, samostatnosť a schopnosť prežiť svojou húževnatosťou a snaživosťou, šikovnosť a iniciatívu prevziať za niečo zodpovednosť. Takú som tam nestretol, ale doma ju mám,” vyznal sa zo svojich citov k milovanej priateľke, ktorá na neho po celý ten čas čakala doma. Sympatický tréner napokon túto tému uzavrel s vyjadrením, že po skončení šou sa s viacerými farmármi veľmi rád stretne, pričom očakáva príjemne strávený čas plný smiechu a veselého spomínania.

               Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete                                       ho >>>TU<<<

smahel farma

Zdroj: Hitky.sk | Foto: Facebook/Farma, Instagram/Farma2018_official, Martinsmahel