Martin Šmahel ešte donedávna hviezdil v markizáckej reality show Farma X. Vďaka pobytu na statku tak širokej verejnosti dokázal, že nie je len pekný chlap s vytrénovaným telom, ale vie tiež poriadne zamakať. Známy fitnessák však z hry vypadol v poslednom riadnom dueli, pričom nečakane podľahol krehkej Karin Dvořákovej. Po nekonečných otáznikoch nad zmiešaným súbojom sa Martin rozhodol prehovoriť o tom, čo ho naozaj viedlo k tejto voľbe.

Šmahel sa stal najnovším hosťom v internetovej relácii #tbt s Matúšom Krnčokom. Moderátor s ním prešiel množstvo rozličných tém zo života, pričom nechýbali ani zmienky o Martinovej láske k športu či o jeho bývalej manželke Miriam Kalisovej a malej dcérke Mii. Pri tejto téme sa model trochu rozcítil, pričom na ňom bolo vidieť dojatie i hrdosť na jeho šikovnú ratolesť.

martin smahel

Krátko nato, samozrejme, prišla na pretras aj momentálne najhorúcejšia téma – Šmahelov pobyt na farmárskom statku. V úvode padla reč o tom, prečo sa vlastne Martin rozhodol tento kontroverzný výlet do rybárskej osady absolvovať. „Moje rozhodnutie ísť na Farmu pramenilo z dvoch tém. Jedna téma bola samotná téma Farmy, nakoľko Farma X mala podtitul „Nový život“, “ odvetil model, ktorý teda prostredníctvom účinkovania v šou túžil urobiť hrubú čiaru za minulosťou, pričom sa často vracal aj k téme rodiny.

Matúšovi to nedalo a slávneho trénera ešte viac vyspovedal. Na rad totiž prišla podstatná otázka, ktorá sa týkala Šmahelovej prehry v dueli s blondínkou. Moderátor si tak neodpustil poznámku, že tento verdikt viacerých ľudí veľmi prekvapil, nakoľko na Martinovi bolo vidieť akési odhodlanie v súťaži ďalej pokračovať.

smahel

Pravda o dueli

„Pre mňa mal ten duel veľmi trpkú príchuť. Poviem ti aj také zákulisie, že prečo som vlastne zvolil za súpera Karin. Veľa ľudí si povie, že je to slaboch, ktorý si zoberie ďalšiu ženu. Ja však priznám niečo, čo som asi nepovedal na Farme, ale jednoducho ja som si chcel v poslednom dueli – v poslednom týždni pred finále – zachovať ten status, že vôbec som na Farme, „ začal model postupne odhaľovať doteraz nevypovedané zákulisné informácie.

Vzápätí sa rozhovoril o kritériách, ktoré ho viedli pri výbere svojho súpera. Podľa jeho slov mu prišlo nefér, aby do duelu poslal mužov, ktorí na statku ukázali kus veľkej práce. A tak sa rozhodol, že si zo žien vyberie osobu, ktorá už nejaký čas prejavovala nechuť naďalej v súťaži zotrvávať. „Tak som si povedal, že si zoberiem niekoho, kto už aj sám povedal, že už tam nechce byť, že už je jej tam dlho a už sa jej tam nepáči, a nemá tam čo robiť, nudí sa,“ prezradil známy tréner. Túto tému napokon ukončil slovami, že voľba Karin Dvořákovej pre neho znamenala jediné správne rozhodnutie, ktoré by si v prípade akéhokoľvek výsledku dokázal pred ľuďmi úprimne obhájiť.

                Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete                                       ho >>>TU<<<

smahel karin farma

Celý rozhovor Matúša Krnčoka s Martinom Šmahelom

Zdroj: YouTube | Foto: Instagram/Martinsmahel, Facebook/Farma