Známy slovenský herec je po uši zamilovaný. Svoju intenzívnu lásku k priateľke pravidelne vystavuje aj na sociálnych sieťach, pričom verejne poňal i zásnuby, ktoré zrejme nikto nečakal. 

Známy muzikálový herec Peter Makranský, ktorého môžete poznať aj zo seriálu Chlapi neplačú, sa dva roky po rozvode zamiloval do fanúšičky. Krásna Mirka na jeho predstaveniach sedávala v prvom rade. Vtedy sa jej zrejme ani neprisnilo, že raz pred ňu jej idol pokľakne.

Otecka 8-ročnej Sárky a 5-ročného Marka, ktorých má umelec s misskou Petrou Nezvalovou, Mirka očarila natoľko, že sa ju po pár mesiacoch vzťahu rozhodol požiadať o ruku. A to priamo na javisku v divadle pred zrakom nadšeného obecenstva. Avšak kým zaľúbenci sa vytešujú zo svojej lásky a spoločného šťastia, viacerí sa na ich zásnubách bavia. Makranského vyvolená je totiž vydatá, o čom sa v príspevku na Facebooku zmienil jej známy expartner.

,,Nezvyknem komentovať správanie svojich bývaliek, ale pri tomto sa nemôžem prestať smiať.. Holka je stále vydatá za môjho kamoša z prostredia letectva a práve sa čerstvo zasnúbila, priamo na pódiu a ľudia tlieskali dojatím.. BTW, kedysi bola zasnúbená aj so mnou.. Blahoželám a vitaj v klube, Peter Makranský,“ zanechal na socálnej sieti Vratko Rohoň, frontman skupiny Iné Kafe, ktorý doložil i uštipačný hashtag #ludom*ebe.

 „Ako môže niekto požiadať o ruku vydatú ženu a ešte to verejne prezentovať? Ona podala žiadosť o rozvod v januári tohto roka, ale pripadá mi normálne zasnúbiť sa, až keď sa rozvediem. Celé letectvo sa na tom zabáva, my sme malá komunita. Mirka odišla za týmto hercom a prezentuje, že to je jej muž, pritom už jedného muža má. Je to bizar,“ doplnil pre Nový Čas zabávajúci sa spevák a pilot.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Nový Čas, Instagram/peter.makro.makransky, Facebook/Vratko Rohoň