Obľúbený slovenský herec si plní sny nielen v kariérnej oblasti, ale taktiež v súkromnej. Na ruke jeho priateľky žiari od stredy zbrusu nový snubný prstienok, dokonale znásobujúci obrovskú lásku dvoch talentovaných mladých ľudí.

26-ročný Dávid Hartl sa preslávil nielen účinkovaním v úspešných filmových snímkach, ako napríklad Trhlina či Únos, ale zároveň sa mu podarilo prevalcovať všetkých súťažiacich kolegov v poslednej sérii zábavnej šou Tvoja tvár znie povedome.

tvoja tvár znie povedome

Minuloročný víťaz si zapísal do kalendára dátum 9. september ako významný míľnik, keďže práve v tento deň pokľakol pred drahú polovičku. ,,Keď sa sny menia na skutočnosť,“ mladík láskyplne okomentoval snímku s usmiatou kráskou, ktorej sa na prstenníku ligoce symbolický šperk.

dávid hartl snúbenica

Nastávajúcou Dávida Hartla sa stane žienka, pôsobiaca v divadelnej sfére ako dobre známa tanečnica. Martina Chválová má za sebou množstvo vystúpení na doskách, takže s budúcim manželom netvoria zaľúbený pár len v súkromí, ale stretávajú sa i v práci. Z čerstvých snúbencov srší množstvo úprimnej lásky, prajeme im teda do budúceho spoločného života čo najviac šťastia!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: David.hartl.93 | Foto: David.hartl.93, chvalkina