Je tomu len pár dní, čo celým Slovenskom doslova otriasla šokujúca reportáž markizáckej redaktorky Kristíny Kövešovej. Tá si na známej internetovej zoznamke vytvorila falošný profil 11-ročného dievčaťa, pričom behom niekoľkých hodín dostala množstvo ponúk na zblíženie sa fyzického charakteru od starších mužov!

Dravá redaktorka markizáckeho Reflexu sa nebojí žiadnej výzvy! Kristína Kövešová, ktorá je pri hľadaní pravdy či spravodlivosti vzorom pre mnohé ženy, sa tentokrát dala na skutočne odvážnu cestu. Na internetovej zoznamke sa vydávala za 11-ročnú Miu, s ktorou okamžite nadviazalo kontakt mnoho starších mužov. Práve s nimi si pre vytvorenie puta a dôveryhodnosti písala niekoľko dní, pričom s jedným z nich si dohodla i osobné stretnutie.

Aj keď by mnohí čakali, že muž po spozorovaní redaktorky a kamier z miesta ujde, opak bol pravdou. 48-ročný muž s Kristínou komunikoval priamo a bez okolkov jej odpovedal, prečo nadviazal kontakt s 11-ročným dieťaťom. Napriek skutočnosti, že jej pod prezývkou „Schelby“ písal o bozkávaní či intímnom zblížení v aute alebo posteli, Kristíne uviedol, že predmetné nepovažuje za trestné, i keď mu o fyzické spojenie nešlo. „Chcel som mať niekoho, kto je úprimný a otvorený,“ uviedol bez okolkov priamo pred kamerou.

Kým muž nevidel na nadviazaní kontaktu s maloletou žiadny problém, odborníci majú na predmetný prípad iný názor: „Akonáhle tam dôjde už k nejakým kontaktom, to znamená realizácia tých se*uálnych praktík, je to trestný čin. Ak človek trpí deviáciou, tak sa s ňou narodí, to znamená, že musí sa prejaviť omnoho skôr. Uvedomte si, je to se*uálny pud a je veľmi silný, to znamená, on pre to urobí naozaj všetko, aby dosiahol to, čo on potrebuje,“ uviedla pre Reflex MUDr. Oľga Jamborová.

Celú reportáž aj s vyjadreniami polície či odborníkov si môžete pozrieť >>>TU<<<

Zdroj: Markiza