Zázračný nos! Práve takto sa bude volať nová televízna rozprávka z dielne RTVS v spolupráci s Filmpark production, v ktorej nebude núdza o známe tváre. Ako v každej správnej rozprávke ani v tejto nebude chýbať princezná. A akoby nestačila jedna, v príbehu sa objavia hneď dve! Dej príbehu sa bude odohrávať v atraktívnom prostredí známych slovenských hradov a zámkov.

Režisérske dielo Stanislava Párnického sa síce natáčalo v jarných a letných mesiacoch, na televízne obrazovky sa však dostane až na Vianoce. Stane sa tak vážnym konkurentom ,,vianočnej“ Popolušky, Perinbaby či rozprávky Cisárov pekár a pekárov cisár.

Na natáčanie si tvorcovia vybrali námestie sv. Mikuláša v Trnave, zámok v Smoleniciach, českých Buchloviciach, Ledniciach a zrúcaninu Pajštúna. V hlavných úlohách vystúpia mladí herci Kristína Kanátová a Vladimír Plevčík. Zo zvučnejších mien spomenieme napríklad Ivu Janžurovú, Miroslava Nogu, Pavla Višňovského, Jána Dobríka, Annu Šiškovú, Kamila Mikulčíka, Máriu Breinerovú, Štefana Kožku, či Lukáša Latináka.

latinak profilovka

Práve posledný spomínaný Lukáš už zverejnil na svojom súkromnom Facebooku niekoľko snímok z natáčania. Zahrá si rolu zbojníka a divákov jednoznačne pobaví nielen hereckým umením, ale aj svojím zovňajškom. Veď posúďte sami.

Sprava: Martin Nahálka, Ján Dobrík, Zuzana Porubjaková a Lukáš Latinák

Latinak zbojnik

Kristína Kanátová

kanatova

Ján Dobrík

jan dobrik

Miroslav Noga

noga

Foto: Facebook