Zuzana Plačková sa stala na Slovensku doslova pojmom, ktorý poznajú snáď aj vaše babičky. K sláve jej dopomohla najmä reality šou Hotel Paradise, kde ukázala, že má nielen ostrý jazýček, ale aj zvodné krivky. Rovnakou cestou si prešla i ďalšia známa kráska, ktorá sa najnovšie rozhodla pre zmenu imidžu, vďaka čomu čoraz viac začína pripomínať práve Zuzanu.

Kým jednej pomohla k úspechu reality šou Hotel Paradise, druhá to skúšala prostredníctvom Farmy. Kráskam ale tieto ťahy vyšli a dnes ich sleduje veľké množstvo fanúšikov. Zuzana má však, samozrejme, navrch, keďže sa v šoubiznise pohybuje už od roku 2012.

Zuzana Plačková (rok 2015)

Obe to taktiež v známych projektoch skúšali ako blondínky, pričom vďaka podrezaným jazyku a príťažlivým krivkám patrili k najvýraznejším osobám v šou, ktoré si nikdy nekládli servítku pred ústa. Dievčatá ale okrem toho spája omnoho viac vecí – zväčšené pery, láska k móde a po novom už aj silikónové prsia a dlhánske čierne vlasy.

zuzana plackova

Viete, o ktorej farmárke to stále točíme? No predsa o Karin Dvořákovej z Farmy X, ktorá minulý týždeň podstúpila plastickú operáciu pŕs a včera vymenila svoje dlhé blond príčesky za ešte dlhšie, avšak čierne – rovnaké, aké pred pár týždňami zvolila jej slávnejšia kolegyňa Zuzana Plačková.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Pri pohľade na atraktívnu Banskobystričanku s novými vlasmi a v tričku, nápadne sa podobajúcom na to, ktoré obľubuje i Zuzana, bude Karin Queen Plačkovú zrejme pripomínať aj vám. Či? :)

Zuzana Plačková

Nová Karin Dvořáková

Zdroj/Foto: Instagram/Karinnettqueen.plackova