Koptík (34) sa počas posledných dní rozhodol Gregorovej strpčovať život najviac, ako sa dá a neváhal zabŕdnuť ani do tak citlivej témy, ako sú vzťahy s hereckými kolegami. Tí sa však nenechali znechutiť a Koptíkovi posielajú drsný odkaz.

Koptík sa len pred pár hodinami neváhal obuť do hereckých vzťahov medzi Gregorovou a kolegami ako Kukura, Studenková či Andy Kraus. Tí sa však nenechali a zjavne sa postavili na stranu Gregorovej. Koptíkovi totiž poslali poriadne drsný odkaz, ktorým dali jasne najavo svoje stanovisko.

Zatiaľ čo Kukura a Kraus ani nemienili na Koptíkove reči reagovať a kládli si otázku, že kto to vlastne je, Studenková jeho reči označila za smiešne. Podobne zareagovala aj Mórová, ktorá navyše Koptíkovi odkázala, aby sa chlapec schladil, keďže už nemá 15 rokov. No najväčší náklad dostal Gregorovej exmilenec jednoznačne od Andyho Hryca, ktorý to povedal pre Nový Čas poriadne natvrdo: „Je mi neskutočne ľúto, že sa Hanka tak veľmi pomýlila. Ten kretén si nezaslúži nič iné, len dostať riadne po papuli!“ zneli ostré slová herca. Uvidíme, nakoľko sa tvrdé slová hercov dostali pod kožu urečneného ,,básnika“.

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook, TV JOJ