Ako sa zdá, rok 2018 je mimoriadne bohatý na rozchody stabilných párov. Po nečakanom odlúčení Dary Rolins a Patrika ,,Rytmusa“ Vrbovského, zasiahol slovenský šoubiznis ďalší nečakaný rozchod. Tentokrát ide o jednu z najznámejších youtuberských dvojíc Martinu „Momu“ Horňákovú a Petra „Expl0iteda“ Altofa!

Jeden z najstabilnejších párov slovenskej YouTube scény obdivovali teenageri, ale aj staršie ročníky, ku ktorým si dvojica našla cestu prostredníctvom spoločných videí. Ako sa však zdá, pre túto romancu zazvonil zvonec a po niekoľkých týždňoch, kedy boli pod paľbou otázok zo strany fanúšikov, ohlásili svoj definitívny koniec. Moderátorka Fashion TV a vloger prestali od začiatku roka 2018 zdieľať spoločné fotografie či videá, a preto sa ich followerom naskytla otázka, či spolu ešte stále tvoria pár. Po dňoch a týždňoch mlčania do situácie vniesla svetlo práve krásna plavovláska, ktorá na svojom Instagrame vydala oficiálne stanovisko ku vzťahu s Petrom.

,,Nie vždy všetko výjde tak, ako plánujete a je to úplne v poriadku, pretože bez určitých životných situácií by sme neboli človekom, ktorým sme dnes. Niekoľko týždňov sme čelili obrovskému množstvu otázok, ohľadne nášho vzťahu. Áno, skutočne sme sa pred niekoľkými mesiacmi rozhodli, že každý pôjdeme svojou cestou. Boli príliš odlišné a skĺbiť ich bolo čím ďalej, tým ťažšie, a tak sme spoločne učinili rozhodnutie, ktoré bude správne pre oboch. Všetko sa pre niečo deje a my si potrebujeme každý prejsť tú svoju cestu, na ktorej sa budeme rozvíjať a rásť ako dvaja individuálni ľudia, ako sme to vo vzťahu nedokázali. Ja som si práve vďaka tomu uvedomila veľa vecí, ktoré ma posunuli v živote ďalej, objavila sebelásku, ktorú som predtým v sebe nemohla nájsť a teším sa, čo mi život prinesie. Ďakujeme, že to rešpektujete a nebudete nás vracať späť do tohto obdobia zbytočnými otázkami. Je to za nami a teraz sme dvaja ľudia nezávislí od seba,“ vyjadrila sa k celej situácii úspešná moderátorka.

Zdroj: Instagram/MartinaHornakova