Randenie. Zábava, ale aj situácia, ktorá so sebou prináša obrovské množstvo problémov. Samozrejme, výzor nie je najdôležitejší faktor, no napriek tomu nás musí dotyčný zaujať svojou charizmou, šarmom alebo jednoducho tým, ako sa prezentuje. Okrem toho, musíme brať do úvahy aj to, ako sa chlapec správa a až po čase možno prídeme na zlozvyky, ktoré sú pre nás neprekonateľnou prekážkou. 

Skúšali ste už niekedy rande naslepo? Taký počet červených otáznikov, ktorý vám pri tejto predstave automaticky začne blikať v hlave, je niekedy až desivý. Aký bude? Čo bude mať na sebe? Budeme si rozumieť? Odvážne slovenské ženy sa to rozhodli vyskúšať a výsledok nebol vždy taký, ako očakávali.

Opýtali sme sa niekoľkých Sloveniek, kedy mali najhorší dojem z chlapca na prvom rande a kvôli čomu by sa s ním znova nestretli:

“Chlap, ktorý príde na rande v teplákoch? Nikdy viac!” Paťa, 26

“Najviac ma vie odradiť zápach z úst. Je to nehutné.” Lucia, 18

“Úchylné narážky a pozeranie na prsia. Vôbec to nie je príťažlivé.” Klára, 22

“Reči o bývalých! Och, ako to nenávidím! Naozaj ma na prvom rande nezaujíma, kde, kedy, ako a s kým si to robil a prečo ťa odkopla!” Veve, 27

“Možno to bude znieť čudne, ale na chlapoch ma vie odradiť, keď majú príliš tenký alebo príliš hrubý hlas. Hlas ma musí jednoducho priťahovať. Čo je dosť problém, keď idem na rande naslepo. Nikdy neviem, čo ma čaká.” Dara, 25

“Keď chlap neplatí na prvom rande. Možno je to staromódne, ale ja chcem niekoho, kto sa o mňa postará.” Andrea, 23

Čo by na opačnom pohlaví najviac odradilo vás?

Zdroj/Foto: YouTube, Giphy